۰
plusresetminus
تاریخ انتشارچهارشنبه ۱ تير ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۷
کد مطلب : ۵۰۹۹۲
نماینده شهرستان فارسان در شورای اسلامی چهارمحال و بختیاری:

لزوم برگزاری کارگاه های آموزشی جهت کاهش آسیب های اجتماعی

سید احمد هاشمی نماینده شهرستان فارسان در شورای اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: ضروری است با همکاری دستگاه های مسئول با برگزاری کارگاه های آموزشی از آنها در جهت تحقق کاهش آسیب های فرهنگی ، اجتماعی، عمرانی و ... استفاده کنیم چراکه پیشگیری می تواند راهکار اساسی در کاهش هزینه ها و آسیب ها در جامعه باشد.
لزوم برگزاری کارگاه های آموزشی جهت کاهش آسیب های اجتماعی
به گزارش جهانبین نیوز، سید احمد هاشمی نماینده شهرستان فارسان در شورای اسلامی چهارمحال و بختیاری خاطر نشان کرد: شوراهای اسلامی شهرها و روستاها منتخب مردم و از برکات و بازوان کمکی دولت و ارگانها هستند که ضروری است با همکاری دستگاه های مسئول با برگزاری کارگاه های آموزشی از آنها در جهت تحقق کاهش آسیب های فرهنگی ، اجتماعی، عمرانی و ... استفاده کنیم چراکه پیشگیری می تواند راهکار اساسی در کاهش هزینه ها و آسیب ها در جامعه باشد.
 
وی با تبیین ظرفیت های قانونی و سهم تاثیر گذار شوراها در تقویت مردم سالاری دینی ، تصریح کرد: در تصریح قانون وظیفه دولت و مجلس رسیدگی به امور کلان و ملی است و نباید خود را درگیر مسائل روزمره خدمات دهی در حوزه آب و برق و گاز و رسیدگی به امور محلی کنند لذا ضروری است که مجلس و دولت اختیارات خود در این حوزه ها  به شوراها واگذار کنند.
 
هاشمی افزود: آموزش شوراهای اسلامی در راستای آگاه سازی آنها به وظایف و اختیارات و آشنایی با مسایل حقوقی و مالی ، کیفیت مدیریت شهری و روستایی را افزایش می دهد.
 
وی یادآور شد: شهرستان فارسان 30 عضو شورای اسلامی شهری و 58 عضو شورای اسلامی روستایی دارد که در این کارگاه آموزشی از همه اعضای شورای اسلامی شهری و روستایی دعوت بعمل آمد و جا دارد از فرمانداری شهرستان فارسان، دفاتر امور شهری و روستایی استانداری ، اداره کل بازرسی استان،  دادگستری شهرستان فارسان ، فرماندهی انتظامی استان و رئیس شورای اسلامی استان و سایرهمکاران شوراییم که ما را در برگزاری این کارگاه آموزشی یاری نمودند، تقدیر و تشکر نمایم.
 
انتهای پیام/1020ج
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

چهارشنبه ۱ تير ۱۴۰۱

ساعت:

۱۰:۵۳:۴۲

22 Jun 2022