۰
plusresetminus
تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۳ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۰
کد مطلب : ۴۹۶۳۹
رییس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان شهرکرد

نامگذاری خیابان های شهرکرد به نام میراث فرهنگی ناملموس

حمیرا رهنورد رییس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان شهرکرد گفت : تعدادی از خیابان‌های شهرکرد با نام میراث‌ فرهنگی ناملموس نامگذاری می شود.
نامگذاری خیابان های شهرکرد به نام میراث فرهنگی ناملموس
به گزارش جهانبین نیوز؛حمیرا راهنورد رییس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان شهرکرد گفت: در این جلسه قرار شد لیست آثار میراث‌فرهنگی ناملموس ثبت شده به فرمانداری ارایه شود.

وی افزود: شناسنامه ثبت آثار  میراث‌فرهنگی ناملموس در اختیار دستگاه‌های اجرایی عضو کارگروه مشارکت در معرفی و ترویج میراث فرهنگی ناملموس در شهرستان شهرکرد قرار گیرد.

راهنورد تصریح کرد : همچنین قرار شد اقدام لازم برای نام‌گذاری خیابان‌ها و معابر عمومی از میراث‌فرهنگی ناملموس استفاده شود.

وی یادآور شد: براساس تصمیم اعضای نخستین کارگروه مشارکت در معرفی و ترویج میراث فرهنگی ناملموس شهرستان شهرکرد، قرار شد شهرداری در نصب المان‌های شهری با موضوع میراث‌فرهنگی ناملموس اقدام کند.

رییس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان شهرکرد گفت: دستگاه‌های عضو کارگروه موارد پیشنهادی خود را به این اداره ارسال کنند تا پس از بررسی کارشناسی و ثابت شدن ارزش ثبت، نسبت به ثبت آن اقدام شود.

انتهای پیام/1020ج
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

پنجشنبه ۲۳ دی ۱۴۰۰

ساعت:

۱۱:۰۱:۳۶

13 Jan 2022