۰
plusresetminus
تاریخ انتشارسه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۴
کد مطلب : ۴۳۲۴۴
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی؛

مهارت جوشکاران می تواند در توسعه چهارمحال و بختیاری نقش داشته باشد

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی امروز در سفر خود به چهارمحال و بختیاری گفت: جامعه جوشکاری بسیار وسیع و متنوع است و جوشکاران دارای مهارت‌های بالایی هستند.
مهارت جوشکاران می تواند در توسعه چهارمحال و بختیاری نقش داشته باشد
به گزارش جهانبین‌نیوز ؛ علی اوسط هاشمی معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی امروز  در سفر خود به چهارمحال و بختیاری گفت: مردم این استان رشید و خوش‌رفتار هستند که پیوند عمیقی با آنان داریم و سعی می‌کنیم این پیوند حفظ شود.

وی بیان کرد: چهارمحال و بختیاری باتوجه به ظرفیت بالایی که دارد مستعد رشد در بخش‌های گوناگون است.

اوسط هاشمی توضیح داد: ایران دارای منابع نفت و گاز است و صنایع این دو منبع می‌تواند توسعه ایجاد کند.

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه نباید به صنعت جوش به‌عنوان یک رشته نگاه کرد، ادامه داد: اگر روی مهارت جوش کار شود تثبیت خواهد شد.

وی عنوان کرد: در ایران ظرفیت اشتغال دانش‌آموختگان دانشگاهی 25 درصد است و بقیه در جویای شغل هستند.

اوسط هاشمی اظهار کرد: اگر بخواهیم جامعه از کسالت خارج شود باید به سمت مهارت‌پروری پیش برویم.

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اشاره کرد: جامعه جوشکاری بسیار وسیع و متنوع است و جوشکاران دارای مهارت‌های بالایی هستند.

وی ادامه داد: چهارمحال و بختیاری استانی است که از آن به عنوان استانی محروم یاد می‌شود پس مهارت می‌تواند در توسعه این استان نقش تاثیرگذاری داشته باشد.

اوسط هاشمی با بیان اینکه احکام شورای مهارت صادر شده که ذیل شورای اشتغال است، تصریح کرد: شورای عالی مدیریت فنی و حرفه‌ای طبق مصوبه مجلس شکل گرفته و با شورای اشتغال و شورای مهارت در تعامل است.

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در پایان خاطر نشان کرد: می‌توانیم با آموزش مهارت در روستاها، مدیریت استانی و نقش‌آفرینی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به استان خدمت کرد.

انتهای پیام/1029
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

پنجشنبه ۵ دی ۱۳۹۸

ساعت:

۱۸:۲۰:۳۵

26 Dec 2019