معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه چهارمحال و بختیاری خبرداد:
تولید مستند جنایات داعش توسط هنرمندان چهارمحال و بختیاری
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : جمعه ۱۷ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۰
مسئول معاونت فرهنگی و اجتماعی سپاه قمربنی‌هاشم چهارمحال و بختیاری از ساخت فیلم، مستند با موضوع حمله داعش توسط هنرمندان این استان همزمان با هفته دفاع مقدس خبر داد.
تولید مستند جنایات داعش توسط هنرمندان چهارمحال و بختیاری
عباس اسلامی معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه چهارمحال و بختیاری در گفت وگوبا جهانبین نیوز از ساخت فیلم، مستند با موضوع حمله داعش توسط هنرمندان شهرکردی خبر داد و اظهار کرد: این مستند به‌مناسبت هفته دفاع مقدس در نمایشگاه مصلی بزرگ امام خمینی شهرکرد برپا و برای عموم مردم به نمایش گذاشته می‌شود.اسلامی افزود: این مستند همزمان بااکران در نمایشگاه دفاع مقدس در شبکه جهانبین و رسانه های ملی نیز پخش خواهد شد.

وی با بیان اینکه این مستند کار مشترک معاونت فرهنگی سپاه حضرت قمر بنی هاشم علیه السلام ومرکز هنرهای رقومی بسیج است، افزود: این مستند که توسط هنرمندان چهارمحالی در شهرکرد تولید می شود روایت گر حملات وحشیانه داعش و جنایات تروریستی آنان است که به جانفشانی ها و فداکاری های مدافعان حرم ختم می شود.

مسئول معاونت فرهنگی و اجتماعی سپاه قمربنی‌هاشم چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه این مستند دارای ۱۰ سکانس است، اضافه کرد: در این مستند حدود ۱۵۰ بازیگر و عوامل پشت‌صحنه در حال فعالیت هستند و پش‌بینی می‌شود فیلم‌برداری این مستند پس از شش روز به پایان برسد.


وی به صحبت های مقام معظم رهبری اشاره و گفت: در این مستند سعی شده است کلام امام خامنه ای "اگر در عراق و سوریه نجنگیم درهمدان و کرمانشاه باید بجنگیم" به تصویر کشیده شود.

اسلامی به تلاش دوماهه برای طراحی و فراهم آوردن مقدمات این مستند اشاره و ادامه داد: این مستند به کارگردانی سعید کامکار، نویسندگی عرفان صفرپور و تهیه‌کنندگی معاونت فرهنگی سپاه قمربنی‌هاشم چهارمحال و بختیای ساخته می‌شود.

انتهای پیام/1022ج

کد مطلب: 36112