۰
plusresetminus
تاریخ انتشارسه شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۵۳
کد مطلب : ۵۷۶۹۳
کارگردان سینما:

چهارمحال و بختیاری ظرفیت بالای داستان نویسی دارد

کارگردان فیلم کوتاه برنو گفت: چهارمحال و بختیاری سرزمینی با ظرفیت بالای داستان نویسی است که هنوز بسیاری از قصه‌های بکر به صورت فیلم ساخته نشده است.
چهارمحال و بختیاری ظرفیت بالای داستان نویسی دارد
محمد ثریا در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی «جهانبین نیوز»، اظهار کرد: نقطه طلایی یک فیلم و یک اتفاق، بانک اطلاعاتی است و استان چهارمحال و بختیاری داری یک بانک اطلاعاتی بسیار خوب از قصه است ولی متاسفانه هنوز بسیاری از این قصه‌ها کار نشده است.

وی افزود: فلکلورهای زیبای بختیاری کنار گذاشته شده و یکی از مهم‌ترین کار شما هنرمندان استان چهارمحال  و بختیاری زنده کردن این رسوم زیبای بختیاری و کنار گذاشتن رسم‌های غلط و آسیب‌زا در این قوم بزرگ است.

این کارگردان سینما ادامه داد: تنها راهی که می‌توان سینما را یاد گرفت دیدن فیلم است که دیدن فیلم خود دارای روش است و در بسیاری از مدارس مهم فیلم‌سازی دنیا این یک کلاس درس است که چگونه فیلم ببینید و چه فیلم‌هایی را ببینیی که در آینده برای فیلم‌سازی به آن‌ها کمک کند.

ثریا عنوان کرد: فیلم‌سازان استان چهارمحال و بختیاری از شخصیت‌های بسیار بزرگی برخوردارند که باید تلاش کنند برای این شخصیت‌های بی نظیر فیلم بسازند و این بزرگان را به نسل جدید معرفی کنند.

انتهای خبر/1031ج
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

خبرهای مارا در پیام رسان های زیر دنبال کنید

تاريخ:

سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۳

ساعت:

۲۳:۱۶:۵۸

11 Jun 2024