۰
plusresetminus
تاریخ انتشاردوشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۲ - ۰۰:۱۰
کد مطلب : ۵۵۶۹۸
شهید مرتضی درعلی:

هدف من از جبهه رفتن اين است كه نداي رهبر را لبيک گفتم

هدف من از جبهه رفتن اين است كه نداي رهبر را لبيک گفتم و براي دومين بار در دانشگاه الهیات براي خودسازی و جنگيدن درراه اسلام و براي رضاي خدا است.
هدف من از جبهه رفتن اين است كه نداي رهبر را لبيک گفتم
به گزارش«جهانبین نیوز»، شهید مرتضی درعلی در وصیت نامه خود می‌نگارد:

بسم‌الله الرحمن الرحيم
 
اذا جاء نصرالله و الفتح و رايت الناس يدخلون في دين الله افواجا فسبح بحمده ربك و استغفر انه كان تواباَ
 
چون هنگام فتح و پيروزي با ياري خدا فرارسد و در آن روز مردم را بنگريد كه فوج فوج بر دين داخل شوند و در آن حال خداي خود را حمد و ستايش كن و آمرزش بسيار طلب كن كه خداي تو توبه پذير است.
 
بنام خدا پاسدار خون شهيدان و بنام الله تنها قادر و يكتا و در هم كوبنده ستمگران و یاری‌دهنده مستضعفان و بنام او كه اول و آخر همه‌چیز در دست اوست.

و درود خدا بر امام زمان فرمانده كل نيروي اسلام كه با فرمانده اي آن حضرت نيروي اسلام می‌رود تا دشمن كافر را سرنگون گرداند و درود خدا بر امام امت اين ابرمرد تاريخ كه هم چون خورشيدي از افق ایران‌زمین دميد.

و ما ملت در خواب فرورفته ايران كه هم چون ملتي كه ظلمت شب آن را گرفته باشد و به صبحدم برسد و از تاریکی‌ها به‌روشنی كشيده و با رهنمون‌های پیامبرگونه‌اش ها را از بندهای مادي رهايي بخشيد.

و رحمت خدا و سلام‌ها به روان پاك شهداي اسلام كه با خون خود درخت پردوام اسلام را اقدام بخشيدن و درود سلام بر امت قهرمان و هميشه درصحنه ايران و بالأخص سلام و درود بر شما برادران و خواهران اينجانب مرتضي در علي وصیت‌نامه‌ای از خود به‌جای می‌گذرام كه اميد است خداي منان از دست همه ما راضي باشد.

هدف من به جبهه رفتن اين است كه نداي رهبر را لبيک گفتم و براي دومين بار در دانشگاه الهيات براي خودسازی و جنگيدن درراه اسلام و براي رضاي خدا است باري من کوچک‌تر از آن هستم كه براي ملت قهرمان و شهیدپرور ايران و برادران و همکلاسی‌هایم پيام می‌دهم ولي مختصر عرض می‌کنم كه همان‌طور كه درصحنه اول بودن درصحنه باشند و جبهه را تقويت كنند و امام را فراموش نكند و هميشه امام را دعا كنند و از خدا بخواهيم كه هر چه زودتر امام زمان ظهور كند و پيامم هم براي دبيران و محصلين اين است كه دبيران، اين الگوهاي آينده و اين آینده‌سازان را طوري تربيت كنند كه براي آينده ايران اين مملكت اسلامي دلسوز باشند.

و براي انجمن اسلامي پيامي دارم كه هميشه نماز جماعت را برقرار كنيد و دعاهاي توسل و كميل را برقرار كنيد و این منافقين را در کوچه یا خیابان و دیدن در آنجا آن‌ها را خفه كنند و نگذارند آن‌ها وارد صفحه شوند و پیش‌ازاین به ما لطمه بزنند این منافقين كه بهشتی‌ها و رجایی‌ها و باهنرها را شهید كردند و از ما گرفتند آن‌ها كور خواندند.

آن‌ها خیال می‌کنند كه انقلاب ما به شخصيت بستگي دارد و الله خير، انقلاب ما خدایی است و بايد كه از ایران به جهان صادر شود و جهاني گردد باري برادران و خواهران مسلمان آيا تابه‌حال هيچ فكر کرده‌اید كه این‌همه شهيد را ما براي چه داده‌ایم و آيا هيچ فكر کرده‌اید كه ارتش کفر چرا می‌خواهد اسلام را از ما بگيرند و نماز و روزه و قران را از ما بگيرند؟!

ولي اي امت مسلمان بدانيد كه این‌همه خون‌ها كه ريخته می‌شود به خاطر نماز و قران و ديگر مسائل اسلام است، پس اميدوارم كه هميشه به فكر خدا باشيد و جبهه‌ها را تقويت كنيد و نماز و روزه را به‌پای داريد تا هر چه زودتر ریشه كافران از جهان كنده شود.

و پيامي براي پدر و مادر گرامي دارم كه اگر من به جنگ می‌روم و این جنگ بين اسلام و کفر است اگر شهادت نصيب من گرديد همانند حسين (ع) و زینب‌وار استوار باشيد و برای شهادت من گريه نكنيد.

 و پيام ديگر من به برادرانم كه به فكر قاسم و علی‌اکبر حسين (ع) باشند كه تنها و تنها به خاطر خدا و اسلام شهيد شدند پس من در مقابل آن عزيزان اسلام چيزي نيستم كه براي من گريه كنيد واقعاً خوشحال باشيد اگر شهادت نصيبم شد.

و پیام من به جنايتكاران دنيا اين است که‌ای آمريكاي غارتگر و اي صدام حلقه‌به‌گوش بعثي اگر من به خاطر دفاع از اسلام با گلوله‌های شماها شهيد شدم بعد از من هشت برادر ديگر دارم كه سنگر مرا پر كنند و اسلحه‌ام را به دوش بكشند و با شما جنايتكاران نبرد كنند باشد كه شما جنايتكاران به ياري خدا به‌زودی زود سرنگون خواهيد شد.

در آخر وصیت‌نامه‌ام آرزوي پيروزي رزمندگان و سلامتی امام و شفای معلولين و مجروحین را از خداي بزرگ طلب می‌نمایم.

والسلام مرتضي در علي فرزند حاج يداللهانتهای پیام/1030ج
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

خبرهای مارا در پیام رسان های زیر دنبال کنید

تاريخ:

دوشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۲

ساعت:

۰۰:۱۵:۱۰

20 Nov 2023