۰
plusresetminus
تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۲ - ۰۰:۱۲
کد مطلب : ۵۵۶۴۰
شهید علی جان سعیدی:

رزمندگان ما با رشادت‌هایی از خودشان نشان دادند ضربه‌ای مهلك بر دهان امپرياليسم زدند

ما هدفمان اين نيست كه خاكى تصرف كنيم يا به كشورى حمله بكنيم آن‌ها خودشان حمله كردند و جنگ را شروع كردند و بقول خام خودشان 3 روزه تهران را فتح خواهند كرد ولى با رشادت‌هایی كه عزيزان و رزمندگان ما از خودشان نشان دادند چنان ضربه‌ای مهلك بر دهان امپرياليسم و نوكر سرسپرده‌اش زدند که توان بلند شدن را نداشته باشد.  
رزمندگان ما با رشادت‌هایی از خودشان نشان دادند ضربه‌ای مهلك بر دهان امپرياليسم زدند
به گزارش «جهانبین نیوز»، شهید علی جان سعیدی در وصیت‌نامه خود می‌نگارد:

بسم‌الله الرحمن الرحيم
ان تنصروالله ينصركم و يثبت اقدامكم: اگر يارى كنيد خدا را يارى می‌کند شمارا و شمارا ثابت‌قدم می‌کند.

این‌طور استنباط می‌شود و سؤال پيش می‌آید كه آيا خدا احتياج به يارى ما دارد، خير، بلكه ما بايد دين خدا را يارى كرد ما هميشه فكر اين نباشيم كه بخوريم و بياشاميم و بخوابيم و اهميت به اين زندگى ذلت‌بار بدهيم، البته اين دنيا بد نيست بلكه دوست داشتن آن ذلت‌بار است من لايق آن نيستم كه در برابر امت شهیدپرور ايران صحبت كنم ولى اين را يك وظيفه شرعى الهى می‌دانم و احساس مسئوليت می‌کنم كه به شما عزيزان بگويم كه شما ادامه‌دهنده خون شهيدان گلگون‌کفن انقلاب اسلامى هستيد.

باسلام بر دوازدهمين اختر آسمان امامت و ولایت و امامت حضرت مهدى (عج) و نائب برحقش امام امت پير جماران موسى زمان در هم كوبنده ستمگران بت‌شکن زمان و درود بيكران بر شهداى راه حق و حقيقت از صدر اسلام تا كربلاى خونين ايران كه با نثار خون خويش درخت پرتوان انقلاب را پایه‌گذاری كردند و با سلام بر بنیان‌گذار مكتب توحيد حضرت محمد (ص) و فرزندان معصوم ايشان و سلام بر رزمندگان پرتوان اسلام كه با نثار خون خويش درخت پرتوان اسلام را پایه‌گذاری كردند و با سلام بر بنیان‌گذار مكتب توحيد حضرت محمد (ص) و فرزندان معصوم ايشان و سلام بر رزمندگان پرتوان اسلام كه با خروشيدن خويش در جبهه‌ها و مبارزه كردن با اميال نفسانى خود برابر جنايتكاران شرق و غرب نشان دادند كه ما تا آخرين قطره خون خويش تا نابودى دشمنان اسلام اين جنگ را ادامه خواهيم داد.

ما هدفمان اين نيست كه خاكى تصرف كنيم يا به كشورى حمله بكنيم آن‌ها خودشان حمله كردند و جنگ را شروع كردند و بقول خام خودشان 3 روزه تهران را فتح خواهند كرد ولى با رشادت‌هایی كه عزيزان و رزمندگان ما از خودشان نشان دادند چنان ضربه‌ای مهلك بر دهان امپرياليسم و نوكر سرسپرده‌اش صدام خائن و خیانت‌کار كه هدفش (هدف اصلی‌اش) ریشه‌کن كردن اسلام عزيز بود كه به يارى خدا و امام عصر (عج) كه ما هر چه داريم و دعاها و نماز شب‌های رزمندگان عزيز است كه ما را به اين پیروزی‌های خطير می‌رساند و علت احیاناً كست در جنگ همان سهل‌انگاری مردم و رزمندگان است مردم و اى عزيزان من کوچک‌تر از آنم كه پيامى براى شما داشته باشم.

ولى وظيفه خودم ميدانم كه بگويم هر چه می‌توانید اين رزمندگان اسلام و امام عزيز را دعا كنيد براى اينكه خيلى زياد سود دارد همين امام عزيز بود كه ما را به اينجا رساند و همين امام عزيز بود كه در سال‌های قبل از جنايات شاه آگاه بود و ما در رختخواب غفلت بوديم اصلاً به اين فكر نبوديم كه آيا شاه خوب است و يا جنايتكار از قول عده‌ای شنيده بودم كه امام در جلسه‌ای با جمعى از روحانيون نشسته بودند در آن موقع هم شاه را عده‌ای از مردم خيلى دوست داشتند نه همه بلكه آن‌هایی كه آگاه بودند هميشه خار چشم و سد راه او بودند می‌گویند كه شاه در اين جلسه وارد شد تمام آن‌هایی كه آنجا بودند جلوى آن خائن بلند شدند ولى امام عزيز ما علاوه بر اينكه بلند نشد هیچ‌گونه صحبتى هم با او نكرد از همان اول معلوم بود كه سد راه شاه و اربابان آمریکائی‌اش همچون ريگان، كارتر، شاه حسين و شاه حسن و شوروى خیانت‌کار می‌باشد.

سلام بر توای حسين كه مظلومانه شهيد شدى. سلام بر توای وارث آدم حسين جان شما با شهادت خويش به تمام جهانيان درس شهادت را داده‌اید.

حسين جان در اين ايران هم وارثان شما راه تو را ادامه داده‌اند و می‌دهند و خيلى شهيد شده‌اند از خدايت بخواه كه يك نظر لطفى به اين ملت مظلوم بكند. آقاجان اين عزيزان خيلى آرزوى ديدن حرم شمارا می‌کنند به آن‌ها اجازه ورود بده اين مزدوران و اين سدهاى راه اسلام را از خداوند يكتا بخواهيد كه نابود بكند.

پدر و مادر عزيز، من راه خود را انتخاب کرده‌ام و رفته‌ام تا به جهان خواران نشان دهم كه تا آخرین خون درراه اسلام دفاع می‌کنم و تا لحظه آخر مرگ ایستاده‌ام براى من ناراحت نباشيد به خاطر اينكه ما از خداییم و بايد به‌سوی او برگردى.

پدر جان و مادر جان از شما می‌خواهم كه گريه براى من نكنيد به خاطر اينكه شهيد گريه دوست ندارد. اگر هم گريه می‌کنید به خاطر اين گريه كنيد كه چرا اين شخص رفت و زیادتر نماند تا به اسلام عزيز خدمت بكند هدف شما همين باشد.

بر دهان یاوه‌گویان جنايتكار منطقه بزنيد و قبر مرا در هرجایی كه خودتان صلاح می‌دانید قرار دهيد و به شما برادران ابواسحاقى، كه من کوچک‌تر از آنم كه براى شما پيامى داشته باشم، اما وظيفه من است اعلام می‌کنم كه جبهه‌ها را تا موقعى كه جنگ هست خالى نكنيد و در مسجدها كه به قول امام عزيزمان كه فرموده‌اند مسجد سنگر است سنگرها را حفظ كنيد (سنگرها را خالى نكنيد).

اجتماع كنيد و گوش به سخنان منافقين ضد خلق كه خودشان را به‌اصطلاح مجاهدين خلق جا زده بودند كه در حقيقت ضد خلق و ضد اسلام و قرآن بودند گوش ندهى برادران عزيز خيلى مواظب باشيد كه دشمنان اسلام در داخل ضربه خود را می‌زنند، همین‌ها بودند كه حضرت على (ع) سرور آزادگان مولاى متقيان را در سنگر نماز شهيد كردند و همان خوارج بودند كه حضرت على را كافر شمردند كه آخر مولاى ما على به دست همين جاهلان شهيد شد.

پيام من حقير به همکلاسی‌هایم اين است كه با درس خواندن خودشان خودکفائی كشور عزيزمان و انقلاب اسلامى ايران را تأمين نمايند و به جنايتكاران شرق و غرب، چپى، فدائى، اقليت و اكثريت نشان دهند كه ما درصحنه هستيم و با درس خواندن خودمان پوزه خون ريزان منطقه را به خاك می‌مالیم.

(در ضمن پدر و مادر عزيز براى من پيراهن سياه نپوشيد).انتهای پیام/1030ج
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

خبرهای مارا در پیام رسان های زیر دنبال کنید

تاريخ:

پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۲

ساعت:

۰۰:۱۷:۱۹

16 Nov 2023