۰
plusresetminus
تاریخ انتشارسه شنبه ۹ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۰
کد مطلب : ۵۳۰۲۶
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری:

باید بتوان فلسفه ظهور امام زمان (عج) را تبیین کرد

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: در برنامه‌های نیمه شعبان لازم است فلسفه ظهور امام زمان (عج) را نیز برای مردم تبیین کرد.
باید بتوان فلسفه ظهور امام زمان (عج) را تبیین کرد
به گزارش جهانبین نیوز، موسی انصاری ظهر سه شنبه در جلسه برنامه ریزی جشن‌های نیمه شعبان اظهار کرد: این جلسه با هدف سیاست ها، خط مشی اجرایی و برنامه ریزی جهت برگزاری مراسم و جشن های مردمی میلاد منجی عالم بشریت برگزار شد.

وی تصریح کرد:  کمک به اجرای برنامه‌های جشن نیمه شعبان و فضا سازی محیطی و میدانی در دستور کار مدیران مربوطه قرار می‌گیرد، فضای شهر به مناسبت جشن میلاد امام زمان (عج)عطرآگین و نور افشانی می‌شود.

انصاری با اذعان بر اینکه جشن میلاد امام زمان (عج) باید رسانه‌ای شود بیان داشت:  خود مردم که اصلی‌ترین کارجشنواره را به عهده دارند باید فضای شهر را دگرگون کنند و نهادهای مربوطه نیز زمینه سازی برنامه‌های جشن میلاد امام زمان (عج) را انجام دهند.

وی خاطر نشان کرد: محتوا برنامه بیشتر بحث فضای سازی و بصیرت افزایی فلسفه ظهور و انتظار است که بتوانیم به اندیشه فلسفه ظهور و انتظار بپردازیم.

انصاری با تاکید بر اینکه باید بتوان فلسفه ظهور را تبیین کرد گفت: در دستگاه‌ها و نهادها و هیئت‌های مذهبی برنامه ریزی خوبی شده که بتوانیم تا قبل از میلاد مقدمات این جشن بزرگ را فراهم کنیم و روز میلاد استانمان به نام امام زمان(عج) عطرآگین شود .

وی یادآور شد: بیشتر جشن‌های نیمه شعبان مردمی هستند، برنامه شاخصی وجود ندارد و بیشتر محله محور برنامه ریزی شده که مقررر شد که ایستگاه‌های صلواتی و موکب‌های که برای پذیرایی مردم طراحی شده در اقصی نقاط استان ایجاد شود.

انتهای پیام/1020ج
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

خبرهای مارا در پیام رسان های زیر دنبال کنید

تاريخ:

سه شنبه ۹ اسفند ۱۴۰۱

ساعت:

۱۳:۵۱:۴۹

28 Feb 2023