۰
plusresetminus
تاریخ انتشاردوشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۱:۰۰
کد مطلب : ۵۲۵۷۹
شهید رمضانعلی مولوی وردنجانی:

ما می‌بایست تداوم بخش راه شهدا باشیم

شهید«رمضانعلی مولوی وردنجانی» در وصیت‌نامه خود می‌نگارد: اما در این زمان که بار دیگر فریاد حسین گونه امام امت این فرزند پاک زهرا که ندای هل من ناصر ینصرنی خود را سر داده است و جوانانی پاک از سلاله یاران پاک حسین (ع) ندای او را پاسخ گفتند و به محراب شهادت نماز خود را برپا داشتند و عاشقانه به میعادگاه معشوق شتافتند و در این زمان نیز ما می‌بایست تداوم بخش راه آنان باشیم؛ و من بنا بر احساس وظیفه‌ای که در قبال خون شهیدان دارم و به عنوان یک نفر پاسدار اسلام به فریاد امام لبیک گفته و توانستم به یاری دین خدا بشتابم که امیدوارم این عمل من مورد قبول خداوند قرار گیرد.
ما می‌بایست تداوم بخش راه شهدا باشیم
به گزارش جهانبین نیوز؛ شهید رمضانعلی مولوی وردنجانی سی ام دی ماه ۱۳۳۷ در روستای وردنجان از توابع شهرستان شهرکرد به دنیا آمد. پدرش الله داد، کشاورز بود و مادرش چینی سلطان نام داشت. تا پایان مقطع ابتدایی درس خواند. با پیروزی انقلاب اسلامی و تشکیل سپاه، وارد سپاه شد. سال ۱۳۶۱ ازدواج کرد و صاحب دو پسر شد. چندین بار در جبهه حضور یافت و در عملیات والفجر مقدماتی در قالب گردان ذوالفقار شرکت کرد و در این عملیات زخمی شد. بیست و دوم بهمن ۱۳۶۴ در عملیات والفجر ۸ با سمت فرمانده گروهان در اروندرود بر اثر اصابت ترکش خمپاره به شهادت رسید. مزار او در گلزار شهدا زادگاهش قرار دارد.

وصیت نامه شهید رمضانعلی مولوی وردنجانی

وَلَا تَقُولُوا لِمَنْ يُقْتَلُ فِي سَبِيلِ اللَّهِ أَمْوَاتٌ ۚ بَلْ أَحْيَاءٌ وَلَٰكِنْ لَا تَشْعُرُونَ (آیه 154 سوره بقره)
شهادت می‌دهم بر وحدانیت خداوند بلند مرتبه و شهادت می‌دهم بر اینکه حضرت محمد (ص) فرستاده و پیامبر خداست و بعد از پیامبر اسلام دوازده امام معصوم که اولین آن‌ها حضرت علی ابن ابی طالب(ع) و آخرین آنان حضرت حجت ابن الحسن العسگری مهدی موعود که زنده و در حیات می‌باشند و به فرمان خدا روزی ظهور خواهد کرد و جهان را پر از عدالت خواهد نمود، امامان برحق اند.

شهادت می‌دهم بر اینکه امام امت خمینی کبیر یار و یاور مستضعفان و نائب امام مهدی (عج) و پیشوای تمامی مسلمین زمان است.

پس از حمد و ستایش پروردگارم که مرا در چنین زمانی آفرید و چنین رهبری بزرگوار برای ما آفرید تا ما را راهنما باشد و در زمانی که انصارالله و یاران واقعی دین مبین خدا از یاوران دروغین جدا شده و میدان نبرد حق علیه باطل را ورطه آزمایش مردان الهی قرار داده است.

اکنون که سرچشمه خونین شهیدان اسلام، بار دیگر در راه پرفراز و نشیبش در بستر مکتب خروشی تازه یافته است. خروشی که یادآور حماسه شهیدان و شاهدانی است که از صدر اسلام تا به حال همواره به جامعه اسلامی و به اسلام تحرک بخشیده و درخت اسلام را آبیاری نموده اند.

شهیدانی، چون سید و سرور آزادگان سیدالشهدا، حبیب ابن مظاهر، علی اکبر، علی اصغر و تمامی یاران باوفای حسین (ع) در کربلا و شهدا مظلومی، چون بهشتی عزیز همراه با ۷۲ تن بی گناه در کشور اسلامی ایران تا شهدای خونرنگ و لاله خیز خوزستان و تمامی شهیدانی که در راه حقیقت و فضیلت و برقراری عدل به شهادت رسیدند.

اما در این زمان که بار دیگر فریاد حسین گونه امام امت این فرزند پاک زهرا که ندای هل من ناصر ینصرنی خود را سر داده است و جوانانی پاک از سلاله یاران پاک حسین (ع) ندای او را پاسخ گفتند و به محراب شهادت نماز خود را برپا داشتند و عاشقانه به میعادگاه معشوق شتافتند و در این زمان نیز ما می‌بایست تداوم بخش راه آنان باشیم؛ و من بنا بر احساس وظیفه‌ای که در قبال خون شهیدان دارم و به عنوان یک نفر پاسدار اسلام به فریاد امام لبیک گفته و توانستم به یاری دین خدا بشتابم که امیدوارم این عمل من مورد قبول خداوند قرار گیرد.

انتهای پیام/
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

دوشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۱

ساعت:

۰۱:۰۰:۵۹

23 Jan 2023