۰
plusresetminus
تاریخ انتشارسه شنبه ۱ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۱
کد مطلب : ۵۲۱۱۷
مدیرکل هواشناسی چهارمحال و بختیاری خبر داد

بارش باران و برف از جمعه در بخش‌هایی از چهارمحال و بختیاری/ کاهش دمای تدریجی طی روزهای آینده در استان

مدیرکل هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: برای روز جمعه به ‌ویژه در شمال غرب استان، شهرستان کوهرنگ، قسمت‌هایی از فارسان و اردل و غرب بن شاهد بارش‌هایی به‌صورت باران و در ارتفاعات به‌صورت برف خواهیم بود.
بارش باران و برف از جمعه در بخش‌هایی از چهارمحال و بختیاری/ کاهش دمای تدریجی طی روزهای آینده در استان
مهران چراغ‌پور مدیرکل هواشناسی چهارمحال و بختیاری در گفت‌وگو با جهانبین نیوز؛ اظهار کرد: امروز در شهرکرد و سایر نقاط استان شاهد کاهش در کیمنه دماها بودیم و کمینه دمای شهرکرد و بلداجی به پنج درجه سانتی‌گراد زیر صفر رسید که به‌عنوان سردترین ایستگاه‌های استان به ثبت رسیدند.
 
وی با بیان اینکه این شرایط برای فردا هم ادامه دارد و کاهش نسبی و تدریجی دما را خواهیم داشت تصریح کرد: از روز پنجشنبه با توجه به ناپایداری‌هایی که آغاز می‌شود، انتظار افزایش سرعت وزش باد و افزایش ابرناکی را داریم، همچنین از نظر دمایی تغییرات قابل ملاحظه نیست.
 
چراغ‌پور بیان داشت: برای روزهای پایانی هفته افزایش نسبی و تدریجی برای کمینه دماها را شاهد هستیم و تا روز پنجشنبه آسمان صاف تا کمی ابری گاهی همراه با وزش باد پیش‌بینی می‌شود.
 
مدیرکل هواشناسی چهارمحال و بختیاری یادآور شد: از پنجشنبه به بعد شاهد افزایش ابرناکی و سرعت وزش باد هستیم، برای روز جمعه به ‌ویژه در شمال غرب استان، شهرستان کوهرنگ، قسمت‌هایی از فارسان و اردل و غرب بن شاهد بارش‌هایی به‌صورت باران و در ارتفاعات به‌صورت برف خواهیم بود.
 
انتهای پیام/1026ج
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

سه شنبه ۱ آذر ۱۴۰۱

ساعت:

۱۰:۲۳:۰۶

22 Nov 2022