۰
plusresetminus
تاریخ انتشارپنجشنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۳
کد مطلب : ۵۱۳۲۹
معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندان های چهارمحال و بختیاری؛

زندان های چهارمحال و بختیاری غرق در عزای سرور و سالار شهیدان

معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندان های چهارمحال و بختیاری گفت: حال و هوای زندان های استان در ماه محرم دیگرگونه است، قبل از شروع ماه عزا، زندانیان با غبارروبی از مساجد و برافراشتن پرچم سیاه برای برگزاری مراسم سوگواری آماده می شوند.
زندان های چهارمحال و بختیاری غرق در عزای سرور و سالار شهیدان
عبدالله زاده معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندان های چهارمحال و بختیاری در گفت‌وگو با جهانبین نیوز؛ اظهار کرد: حال و هوای زندان های استان در ماه محرم دیگرگونه است، قبل از شروع ماه عزا، زندانیان با غبارروبی از مساجد و برافراشتن پرچم سیاه برای برگزاری مراسم سوگواری آماده می شوند و در طول ماه محرم از هر فرصتی برای عرض ارادت به آستان سیدالشهدا استفاده می کنند.
 
وی افزود: مراسم سینه زنی، زنجیر زنی و نوحه سرایی در سوگ امام حسین(ع) در زندان های چهارمحال و بختیاری شور و حرارت خاصی برگزار می شود.
 
معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندان های چهارمحال و بختیاری ادامه داد: حضور مداحان جهادی و هیات های مذهبی در زندان های استان چشمگیر است و تعداد زیادی از روحانیون، مداحان و شعرای استان در کنار زندانیان استان به سوگ خامس آل عبا(ع) می نشینند.
 
عبدالله زاده عنوان کرد: در جهت سلامت مددجویان تمامی دستورالعمل های ستاد کرونا با دقت در مراسمات سوگواری در زندان ها رعایت می شود.
 
وی از هیات های مذهبی و خیرین چهارمحال و بختیاری خواست تا همچون سنوات گذشته برنامه هر هئات یک آزادی را اجرا نمایند و موجبات آزادی زندانیان جرائم غیر عمد فراهم شود.
 
معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندان های چهارمحال و بختیاری بیان کرد: برای روزهای تاسوعا و عاشورا برنامه های مختلف فرهنگی همچون پرچمگردانی و توزیع غذای نذری، زیارت عاشورا با حضور مداحان استان تدارک دیده شده است.
 
انتهای پیام/۱۰۳۱ج
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

پنجشنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۱

ساعت:

۱۳:۲۴:۳۹

4 Aug 2022