۰
plusresetminus
تاریخ انتشارشنبه ۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۴
کد مطلب : ۴۸۶۸۵
رئیس اداره مهندسی و مطالعات اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری چهارمحال و بختیاری:

آلودگی زیست محیطی میراث شوم باقی مانده از انسان‌ها/ دود آلودگی‌های محیط زیست در چشم جامعه بشری

رئیس اداره مهندسی و مطالعات اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری چهارمحال و بختیاری گفت: آلودگی محیط زیست پدیده‌ای است که انسان‌ها با دست خود آن را ایجاد کردند و حالا پیامد این پدیده گریبانگیر خود آن‌ها شده است.
آلودگی زیست محیطی میراث شوم باقی مانده از انسان‌ها/ دود آلودگی‌های محیط زیست در چشم جامعه بشری
فرزاد رضازاده رئیس اداره مهندسی و مطالعات اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری چهارمحال و بختیاری در گفت‌وگو با جهانبین نیوز؛ اظهار کرد: آلودگی محیط زیست پدیده‌ای است که انسان‌ها با دست خود آن را ایجاد کردند و حالا پیامد این پدیده گریبانگیر خود آن‌ها شده است.

 وی افزود: همه موجودات زنده برای اینکه بتوانند بقای خود را حفظ کنند نیازمند سه ترکیب اصلی و مهم آب، اکسیژن و مواد اولیه احتیاج دارند.

رئیس اداره مهندسی و مطالعات اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری چهارمحال و بختیاری ادامه داد: دستکاری در هر کدام از ترکیبات ذکر شده در بالا را آلودگی می‌نامند، در واقع آلودگی اضافه کردن مواد جدیدی به این ترکیبات است که آن‌ها از چرخه استفاده خارج می‌کند.

رضازاده عنوان کرد: انسان باید سعی کند در محیط زندگی‌اش به‌گونه‌ای رفتار کند که پیرامونش عاری از هر نوع آلودگی باشد، و از رساندن آلودگی به این ترکیبات حیاتی جلوگیری کند.

وی خاطرنشان کرد: حفظ محیط زندگی درواقع همان حفظ سلامتی خود انسان است.

انتهای پیام/1031ج
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

شنبه ۳ مهر ۱۴۰۰

ساعت:

۱۲:۲۱:۱۹

25 Sep 2021