۰
plusresetminus
تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۵
کد مطلب : ۴۷۷۸۱
عضو شورای مرکزی قرارگاه عمار؛

سرنوشت خودت و جامعه در گرو انتخاب توست/ نگذارید دشمن برای ما تصمیم بگیرد

حسین یکتا عضو شورای مرکزی قرارگاه عمار گفت: انتخاباتی که دارد شکل می گیرد از هر لحاظ مورد توجه دشمنان است و دشمن اینگونه دارد آتش می ریزد که رای ندهید، یعنی جبهه نروید و دور هم دیگر را خالی کنید.
سرنوشت خودت و جامعه در گرو انتخاب توست/ نگذارید دشمن برای ما تصمیم بگیرد
به گزارش جهانبین نیوز؛حسین یکتا عضو شورای مرکزی قرارگاه عمار و از فرماندهان زمان جنگ در جمع جوانان و مردم غیور و انقلابی استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به قیام بهمن ماه سال 1357 و حرکت عظیم رهبر کبیر انقلاب اسلامی ،امام خمینی (ره) بیان کرد:امام خمینی (ره) در قیام سال 1357 در مقابل اقدامات شاهنشاهی شاه ملعون در آن زمان از همه مردم خواست تا وارد خیابان ها شوند و عرصه را بر دولت غاصب و ظالم طاغوتی شاه تنگ کنند.

وی انقلاب اسلامی را سرآغاز بنیان مهدوی خواند و افزود: انقلاب ما امام زمانی و مقدمه ظهور است زیرا که دشمنانی که روی ایران سرمایه گذاری کرده بودند و سعی داشتند تا با آشوب در کردستان و دیگر مناطق ایران، کشور را بر هم زنند ،معادلات آنها بهم خورد و همه دنیا را بر علیه ایران به خط و جنگ هشت ساله ایران را شروع کردند.

یکتا افزود:در هنگام شروع جنگ دو راه بیشتر نبود یا رفتن به جبهه یا نرفتن ،شروع جنگ شروع جبر و اختیار بود،در آن زمان جوانانی به جنگ رفتن که شناسنامه دست گرفته و به پای صندوق های رای رفتن و همچنان با همان شناسنامه آمدن و در پای نقطه اعزام سپاه ایستادند.

 وی با اشاره به جوانانی که در آن زمان به دلیل عدم سن کافی به هر نحوی شده بود تلاش می کردند تا به جبهه های جنگ بروند عنوان کرد: عده ای ازین رزمندگان در آن زمان با دستکاری شناسنامه های خود هر کاری می کردند تا برای جنگ و حفظ نظام و انقلاب تلاش کنند.

وی خطاب به رای اولی ها افزود:جوانان گذشته اینگونه شناسنامه بدست گرفتند تا انقلاب اسلامی را در برابر میلیون ها دشمن و ده ها کشور غاصب حفظ کنند ،آنها صف به صف پای صندوق های رای آمدند همانگونه که در قالب گردان ها ستون به ستون و صف به صف وارد عرصه میدان جنگ شدند و امروز هم نیز باید در پای صندوق های رای صف به صف حضور بهم رسانیم.

حسین یکتا در پاسخ به کسانی که می گویند چرا باید رای داد افزود: مگر گذشته در عملیات هایی چون کربلای 4 وقتی رزمندگان شهید می شدند و یا ادوات از بین میرفت می گفتند که ما دیگر جبهه نمی رویم ؟! بعد از کربلای 4 کربلای  5  شد و همه پای کار آمدند و به دیواره های مسجد نزدیک شدیم و سلاح های دشمن را بدست گرفتیم.

وی در باره سختی های انقلاب و شباهت آن با جنگ در میدان گفت و  اظهار کرد: در 10 ساله اول انقلاب منافقین مارا مورد حملات زیادی قرار دادند و نزدیک به 17 هزار آدم از ما در خیابان ها کشتند تا مسعود و بنی صدر باهم فرار کنند،شما بچه ها به جاهای خوبش رسیدید فقط به کمی غصه و گرانی و غم و غصه اش رسیده اید.

وی با اشاره به اینکه در آن زمان همه با یک نگاه به جبهه ها رفتیم و آن دفاع واجب در برابر دشمن  است افزود:امروز یک امانت دست ما وجود دارد و این خاکریز امانتی است که به دست ما داده شده تا از آن نگهداری کنیم،شهید علم الهدا زیر چرخ های تانک له شد، وسط بیابون ها گم و یک سال و نیم بعد در عملیات بیت المقدس و فنح خرمشهر پیدا شد و در همونجا دفع شد و امامزاده عشق شد تا امروز ما ازین امانت نگهداری کنیم.

یکتا با اشاره به اینکه سردار شهید سلیمانی بیان کرد: حاج قاسم از پشت تیر بارها های بصره رسید به پشت تیر بار های بیت المقدس و دشمنان این را خوب می دانند که انقلاب اسلامی و نفوذ ایران در آمریکای جنوبی ،هندوستان ،کشمیر ،پاکستان و افغانستان چقدر زیاد است.

وی با شاره به اینکه انتخابات پیش رو اولین انتخابات بعد از بیانیه گام دوم انقلاب است افزود:  انتخاباتی که دارد شکل می گیرد از هر لحاظ مورد توجه دشمنان است و دشمن اینگونه دارد آتش می ریزد که رای ندهید و یعنی جبهه نروید و دور هم دیگر را خالی کنید.

وی با اشاره به سخنان رهبری افزود: رهبر انقلاب اسلامی در بیانیه گام دوم فرمودند تحول و انتخاب دولت جوان مومن انقلابی ، این انتخابات از هر ادله ای مهمتر از بقیه انتخابات هاست.

یکتا افزود : همه دیدند که خدا با دلها در شهادت حاج قاسم چه کرد وقتی که او مجاهد،مبارز،مخلص و شهید راه خدا بود،امروز وقتی در اولین انتخابات بعد از بیانیه گام دوم انقلاب شرکت کنیم و به وسط میدان بیاییم خدا میبیند،پس باید به میانه میدان آمد.

حاج حسین یکتا در پایان اظهار کرد: عمود به عمود و موکب به موکب آمدیم و داریم به حرم نزدیک می شویم،در بین الطلوعین ظهوریم و شب لیله القدر انقلاب است مبادا کسی غافل شود و خواب بماند که دشمن اورا بیدار می کند،اینبار برای خدا با اخلاص بیشتر به وسط میدان بیایید و نفس به نفس ،نفر به نفر،خانه به خانه،رفیق به رفیق و تلفن به تلفن صحبت کنید و برای خدا بگویید و روشنگری کنید.

انتهای پیام/1030ج

 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

پنجشنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۰

ساعت:

۱۶:۱۶:۴۶

10 Jun 2021