۰
plusresetminus
تاریخ انتشاردوشنبه ۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۱
کد مطلب : ۴۷۳۱۹
مدیرکل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری خبر داد

پیش‌بینی برگزاری 12 رویداد کشوری در اردوبام ورزشی ایران/ کرونا بگذارد، میزبان ورزشکاران هستیم

مدیرکل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری گفت: برای 6 ماهه اول سال 1400 میزبانی از 12 رویداد ورزشی کشور، در چهارمحال و بختیاری برنامه‌ریزی شده است.
پیش‌بینی برگزاری 12 رویداد کشوری در اردوبام ورزشی ایران/ کرونا بگذارد، میزبان ورزشکاران هستیم
حمید کریمی مدیرکل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری در گفت‌وگو با جهانبین نیوز؛ با اشاره به اینکه در سال 96 تعداد 27 میزبانی از تیم‌های ورزشی در این استان انجام شد، اظهار کرد: از سال 97 به بعد آمار میزبانی‌های ورزشی در این استان تقریباً دو برابر شد و این تعداد به 47 میزبانی رسید.

وی افزود: میزبانی‌های ورزشی برگزار شده در سال‌های اخیر شامل اردوهای تیم‌های ملی ازجمله ووشو، پنج مرتبه اردو تیم قایقرانی بانوان، اردو تیم قایقرانی آقایان، اردو تیم ملی دو و میدانی که البته منجر به کسب دو مدال نقره آسیایی شد و... بودند.

مدیرکل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه در سال 98 نیز 71 میزبانی از تیم‌های ورزشی در چهارمحال و بختیاری انجام گرفت، ادامه داد: اما متأسفانه در سال 99 به دلیل شرایط کرونا همگی اردوها لغو شدند.

کریمی عنوان کرد: اردوهای برگزار شده در چهارمحال و بختیاری در رشته‌های ووشو، فوتبال، قایقرانی، پنج میزبانی تیم‌های لیگ برتری فوتبال مثل فولاد خوزستان، سایپا و... بودند.

وی خاطرنشان کرد: مسابقات برگزار شده در چهارمحال و بختیاری نیز شامل مسابقات بین‌المللی دوچرخه‌سواری، مسابقات قهرمانی دو و میدانی کشور، مسابقات بوکس با حضور تیم کشور عراق، مسابقات تیراندازی با کمان، مسابقات پرورش اندام و بدن‌سازی، تیم ملی اسکیت و... بودند.

مدیرکل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری تأکید کرد: ازجمله شاخص‌ترین میزبانی‌ها که طی چندین سال گذشته در این استان برگزار شده است، مسابقات بین‌المللی دوچرخه‌سواری، مسابقات کشوری دو و میدانی، مسابقات تیراندازی با کمان، مسابقات اسکیت، مسابقات فوتسال و... بودند.

کریمی بیان کرد: تقریباً هر هفته میزبان مسابقات لیگ برتر بسکتبال در چهارمحال و بختیاری بودیم.

وی یادآور شد: ازجمله مهم‌ترین رویدادهای بین‌المللی، برگزاری مسابقات دوچرخه‌سواری و همچنین میزبانی تیم ملی بوکس عراق بود، لازم به ذکر است چند کشور دیگر هم برای برپایی اردو در چهارمحال و بختیاری اعلام آمادگی کرده بودند که مصادف شد با تحریم‌های آمریکا این اردوها لغو شد.

مدیرکل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری با تأکید بر اینکه شرایط پذیرش و برپایی اردوها در چهارمحال و بختیاری وجود دارد، گفت: برای 6 ماهه اول سال 1400 میزبانی از 12 رویداد ورزشی کشور را در چهارمحال و بختیاری برنامه‌ریزی شده است.

کریمی اظهار کرد: در 6 ماه پیش رو، در صورت بهبود شرایط و فروکش کردن موج کرونا، چهارمحال و بختیاری میزبان یازده رویداد ورزشی در رشته‌های مختلف خواهد بود.

وی افزود: با وجود تمامی محدودیت‌های مالی، اردوی تیم ملی کاراته، مسابقات بوکس، شنا، دو و میدانی، ووشو، بدن‌سازی و بدمینتون، پاراگلایدر و کشتی را در قسمت آقایان میزبان خواهیم بود.

مدیرکل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری ادامه داد: همچنین مسابقات موتور کراس و تیراندازی با کمان نیز در تمامی رده‌های سنی و با حضور ورزشکاران آقا و خانم از سراسر کشور برگزار خواهد شد.

کریمی از تأمین اعتبار لازم برای برگزاری رقابت‌های کشوری خبر داد و خواستار پیگیری هیأت‌های مربوطه برای هماهنگی برگزاری شایسته مسابقات در " اردوبام ورزش کشور " شد.

انتهای پیام/1031ج
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

سه شنبه ۷ ارديبهشت ۱۴۰۰

ساعت:

۰۹:۴۰:۱۱

27 Apr 2021