۰
plusresetminus
تاریخ انتشاردوشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۷:۵۴
کد مطلب : ۴۶۵۸۳

آقای عبدی به جای فریب کاری، دنبال حقوق مردم پیرامون فضای مجازی باشید

عباس عبدی در روزنامه اعتماد نوشته: دنیا به ما خواهد خندید که وزیری را به اتهام توسعه اینترنت احضار کنیم محدود کردن اینترنت به خاطر برخی موارد ناپسند در شبکه‌های اجتماعی، مثل این است که برای پیشگیری از ضرب و شتم دیگران، دست‌های مردم را قطع کنیم.
آقای عبدی به جای فریب کاری، دنبال حقوق مردم پیرامون فضای مجازی باشید
به گزارش جهانبین نیوز؛ عباس عبدی در روزنامه اعتماد نوشته: دنیا به ما خواهد خندید که وزیری را به اتهام توسعه اینترنت احضار کنیم.

محدود کردن اینترنت به خاطر برخی موارد ناپسند در شبکه‌های اجتماعی، مثل این است که برای پیشگیری از ضرب و شتم دیگران، دست‌های مردم را قطع کنیم.


جماعت اصلاح طلب به جای اینکه مردم را با حق مسلم خود درباره فضای مجازی آشنا کنند، در صددند تا با رفتارهای عوام فریبانه و هیاهوی رسانه ای اصل موضوع را به حاشیه ببرند. 

آقای عبدی دنیا به این میخندد که در ایران مردم را بی پناه در شبکه های اجتماعی خارجی رها کرده و تمام زندگی و درآمد آنها را وابسته به این ها کرده اید و در برابر هر مخاطره ای اعم از "از دست رفتن یک شبه کسب و کار"،"خالی شدن حساب بانکی"، "قتل"، "فروش اسلحه و مشروبات الکلی"، "بی بندو باری های اخلاقی" پاسخگو که نیستید و بلکه زبانتان هم دراز است.

دنیا به این می خندد که همه کشورها به سمت کسب حاکمیت در فصای مجازی پیش میروند و ما هنوز خودمان را در وابستگی تعریف کرده ایم و عملا به شبکه ملی اطلاعات به عنوان یگانه الگوی تحکیم حاکمیت ما در فضای مجازی پشت پا زده ایم و با آمارسازی ها، توجیه گر بی عملی های خود شده ایم.

 وزیر جوان ارتباطات وظیفه داشته در این سالها اینترنت ارزان، امن و پرسرعت را برای مردم ایران فراهم کند و تمام خدمات دولت را در بهترین حالت به صورت مجازی در اختیار مردم قرار دهد و مراجعات دولتی را به صفر کاهش دهد.

این هنر نیست که دسترسی فضای پر از مخاطره  را برای ملت فراهم کند و مردم را بی پناه روانه این فضا کند که هر روز با هر خطری تن مردم بلرزد.

مردم باید بدانند که چه کلاه گشادی سرشان رفته است و مطالبه گر حق مسلم خود پیرامون فضای مجازی باشند.

یادداشت از فرهاد نظریان

انتهای پیام/۱۰۲۰ج
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

دوشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۹

ساعت:

۱۲:۱۴:۴۵

1 Feb 2021