۰
plusresetminus
تاریخ انتشارپنجشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۸
کد مطلب : ۴۶۴۹۰

طرح توانمند سازی زنان و دختران عشایر در چهارمحال و بختیاری اجرا شد

معاون سواد آموزی آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری گفت: طرح توانمند سازی زنان و دختران عشایر که زیر نظر دفتر دفتر ریاست جمهوری است در چند شهرستان از استان چهارمحال و بختیاری اجرا شده است.
طرح توانمند سازی زنان و دختران عشایر در چهارمحال و بختیاری اجرا شد
به گزارش جهانبین نیوز؛ راهدار براتی معاون سواد اموزی آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری  اظهار کرد: طرح توانمند سازی زنان و دختران عشایر  سال گذشته در اردل و کوهرنگ و امسال در کوهرنگ و لردگان اجرا  شده است.

وی با اشاره به اینکه این طرح برای ما از اهمیت ویژه ای برخوردار است تصریح کرد: به خاطر اهمیت این طرح توجه خاصی به ان داریم.
براتی طرح شتابخشی را از دیگر طرح هایی عنوان کرد که در شهرستان های لردگان و کوهرنگ انجام شده است گفت: این طرح علاوه بر حجم ابلاغی که بین دو شهرستان می دهیم باید یک حجم دیگر هم تحت پوشش قرار گیرد و کار را انجام دهند که شرایط ویژه خودش را دارد.

وی خاطر نشان کرد:  طبق ارزیابی تخصصی که پارسال سازمان انجام داد، در شتنابخشی رتبه کامل را گرفتیم و تمام کارها را که باید انجام می شد انجام داده ایم .

براتی اذعان داشت: جامعه هدف برای طرح های شتابخشی افراد بین  10 تا 49 سال است که تحت پوشش ناحیه سواد آموزی قرار گرفته است ولی می تواند تا یک درصدی دیگران هم که مایل هستند از این طرح  استفاده کنند.

وی با اشاره به اینکه ما تاجایی که گنجایش وجود داشته باشد می توانیم خارج از مجموعه افراد را پذیرش کنیم تشریح کرد: به خاطر شرایط کرونا اولویت اول ما افراد زیر مجموعه نهضت سواد اموزی است.

انتهای پیام/1020ج
 
 
 
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

پنجشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹

ساعت:

۱۱:۲۹:۲۵

21 Jan 2021