۰
plusresetminus
تاریخ انتشارسه شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۳
کد مطلب : ۴۵۶۸۹
نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری؛

محرومیت در چهارمحال و بختیاری هنوز هم وجود دارد/ حس نوع دوستی حلقه اتصال بین مردم

نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری گفت: با آمدن ویروس کرونا عده زیادی از مردم دچار مشکل شده اند که حس نوع دوستی بین مردم استان موجب شد تا کنون کمک های زیادی در این راستا به افراد آسیب دیده شود.
محرومیت در چهارمحال و بختیاری هنوز هم وجود دارد/ حس نوع دوستی حلقه اتصال بین مردم
به گزارش جهانبین نیوز ؛ حجت الاسلام والمسلمین محمد علی نکونام نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری در رزمایش کمک مومنانه جامع عشایر گفت: کمک های خوبی در این استان شکل می گیرد و این نشان از حس نوع دوستی مردم این استان است.

وی با اشاره به اینکه کارهای زیادی در استان شکل می گیرد بیان داشت: به برکت انقلاب اسلامی کارهای زیادی در این استان صورت گرفته است اما هنوز هم جای کار دارد و نیاز است مسئولین همت بیشتری در این راستا بکنند.

برای محرومیت زدایی چهارمحال و بختیاری هنوز هم جای کار زیاد است

نکونام با بیان اینکه محرومیت در استان ما هنوز هم وجود دارد گفت: کاری که برای مناطق محروم باید صورت بگیرد نگرفته و هنوز جای کار دارد.

وی با تاکید بر اینکه انقلاب را اگر درک کنیم نورانیت است اذعان داشت: همه ما باید با پاکی انس پیدا کنیم وباخدا مانوس باشیم.

نکونام خاطر نشان کرد: ما امروز درگیر بیماری کرونا هستیم و یک عده از این مسئله آسیب دیده اند پس باید به این قضیه کمک کرده و آنان که نیاز به یاری ما دارند یاریگرشان باشیم.

وی با تاکید بر اینکه حضور تشریفاتی ما یک سری تبعات را نیز به همراه دارد گفت: بعد از سفرهای بنده به مناطق محروم نامه های زیادی به دست من می رسد که حل همه ان مشکلات به دست من تنها نیست و باید مردم و مسئولین نیز کمک کنند تا مشکلات مناطق محروم حل شود.

نماینده ولی فقیه در استان خاطر نشان کرد: همه باهم و در کنار هم دست دردست هم دهند تا بتوان آسان تر مشکلات را حل کرد.

انتهای پیام/1029ج
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

سه شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۹

ساعت:

۱۳:۴۹:۵۲

6 Oct 2020