۰
plusresetminus
تاریخ انتشارپنجشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۲
کد مطلب : ۴۳۵۹۰
فرماندار بروجن؛

شهرستان بروجن در مسیر توسعه/اختصاص 3 هزار و 430 میلیارد ریال به پروژه های عمرانی

فرماندار شهرستان بروجن گفت: اختصاص 3 هزار و 430 میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی و استانی زمینه را برای عمران و آبادانی این شهرستان فراهم خواهد کرد.
شهرستان بروجن در مسیر توسعه/اختصاص 3 هزار و 430 میلیارد ریال به پروژه های عمرانی
به گزارش جهانبین نیوز، مسعود ملکی در شورای برنامه ریزی شهرستان بروجن گفت: در سال جاری 3 هزار و 430 میلیارد ریال به منظور تکمیل طرح های نیمه تمام اختصاص یافته است.
 
وی با اشاره به وجود بیش از 240 پروژه در حال احداث در شهرستان بروجن، افزود: 680 میلیارد ریال از اعتبار موجود، از محل اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای و متوازن استانی اختصاص یافته است.
 
رئیس شورای برنامه ریزی سهم اعتبارات ملی اختصاص یافته به شهرستان بروجن را 2 هزار و 750 میلیارد ریال عنوان و اضافه کرد: این مبلغ به منظور اجرای طرح ‌های شهرستانی مشترک بین بروجن و سایر شهرستان ‌ها در نظر گرفته شده است.
  
مسعود ملکی اجرای پروژه انتقال آب بن به بروجن، بیمارستان 239 تختخوابی، تکمیل چهارخطه شهرکرد به بروجن و لردگان، تکمیل دانشکده های فنی و مهندسی و منابع طبیعی، اجرای پروژه های فاضلاب شهری و... را بخشی از طرح های ملی در شهرستان بروجن عنوان کرد.
 
وی با اشاره به پیشرفت 30 تا 95 درصدی پروژه های عمرانی در بروجن، ابراز امیدواری کرد: با تخصیص اعتبارات ملی و استانی در سال آینده، زمینه برای تکمیل طرح های نیمه تمام فراهم خواهد شد.
 
 
انتهای پیام/1030ج
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

پنجشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۸

ساعت:

۱۰:۵۳:۱۵

2 Jan 2020