۰
plusresetminus
تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۹
کد مطلب : ۴۱۱۰۵
با استفاده از اپلیکیشن جدید؛

پرکاربردترین رنگ‌ها در عکس‌های حساب اینستاگرام خود را بیابید

اگر کسب اطلاع از نه عکس برتر حساب کاربریتان در اینستاگرام شما را راضی نمی کند، می توانید از یک برنامه جدید تحت وب برای نمایش پرکاربردترین رنگ های عکس های ارسالی خود استفاده کنید.
پرکاربردترین رنگ‌ها در عکس‌های حساب اینستاگرام خود را بیابید
به گزارش جهانبین نیوز؛ برنامه یادشده که از طریق سایت yearofcolour.com در دسترس است، با بررسی حساب کاربری هر فرد در اینستاگرام بیشترین رنگ های مورد استفاده در عکس های هر فرد را به شکل موزائیکی به وی نشان می دهد.

برای استفاده از خدمات این سایت باید با نام کاربری و کلمه عبور اینستاگرام خود را در آدرس yearofcolour.com وارد کنید. البته خدمات یادشده تنها برای حساب های کاربری عمومی در دسترس است و اگر افرادی قصد دارند از امکانات yearofcolour.com برای حساب های خصوصی خود استفاده کنند، ابتدا باید با مراجعه به بخش تنظیمات حساب مذکور را عمومی کنند.

راه اندازی سایت یادشده توسط استف لواندوسکی صورت گرفته که در لندن زندگی می کند و اپلیکیشن مورد نیاز بدین منظور را در اوقات فراغت خود طراحی کرده است. البته الهام بخش این کار همسر وی امیلی کوئینتون بوده است که شرکتی به نام میک لایت را اداره می کند که کار آن کمک به افراد برای ارتقای کیفیت حضورشان در اینستگرام است.

yearofcolour.com با بررسی پرلایک ترین عکس های حساب کاربری هر فرد و تجزیه وتحلیل رنگ های آنها دست به بصری سازی اطلاعات در این زمینه می زند. سایت یادشده حداکثر ۱۰۰ عکس را بدین منظور بررسی و تجزیه وتحلیل می کند و رنگ های پرکاربردتر را در قالب دایره های بزرگ تر نمایش می دهد.

منبع: مهر

انتهای پیام/1026ج
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸

ساعت:

۰۴:۰۶:۰۲

30 Dec 2019