۰
plusresetminus
تاریخ انتشارپنجشنبه ۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۵
کد مطلب : ۴۰۶۵۱
دغدغه پهلوانان شهر چلیچه

نبود فضای مناسب مشکل اساسی پهلوانان ورزش زورخانه‌ای در شهر چلیچه/چشم امید جوانان به دست مسئولان است

چند تن از پهلوانان شهر چلیچه از شرایط نبود مکان مناسبی ورزش زورخانه‌ای در شهر گلایه کردند و خواستار توجه مدیران شهری از این رشته کهن و پهلوانی شدند.
نبود فضای مناسب مشکل اساسی پهلوانان ورزش زورخانه‌ای در شهر چلیچه/چشم امید جوانان به دست مسئولان است
به گزارش جهانبین نیوز، متاسفانه در شهر چلیچه فضای مناسب برای ورزش زورخانه‌ای وجود ندارد و جوانان ورزشکار این شهر خواهان همکاری همگانی برای رفع این مشکل هستند، تنها مشکل این جوانان و این ورزش نبود جا و مکان مناسب است.
 
ورزش زورخانه‌ای با چندین سال قدمت نشان‌دهنده فتوت، مردانگی و حمیت پهلوانان از گذشته تاکنون است و جایگاه والایی دارد.

چند تن از پهلوانان چلیچه ای در گفت‌وگو با خبرنگار ما از نبود مکان مناسبی در شهر گلایه کردند و خواستار توجه مدیران شهری به این رشته کهن و پهلوانی شدند.

مختاری یکی از این جوانان بیان داشت: همان‌گونه که از گذشته وحدت و همدلی مردم این شهر زبانزد بوده و با همکاری هم در رفع مشکلات حمایت بی‌دریغ داشتند برای رفع این مشکل نیز باید با همکاری و همدلی گره‌ای را که می‌شود با باز کردنش آینده شهر و جوانان و نوجوانان و نونهالان را بهبود و پیشرفت و شکوفایی را رقم زد باز کنند.

وی بیان داشت: در این شرایط بیکاری و نبود شغل مناسب و همچنین محیا بودن زمینه ایجاد معضلات اجتماعی، لازم است مسئولان در ایجاد فضاهای فرهنگی و ورزشی تلاش کنند.

مختاری گفت: باید به هوش باشیم و با حمایت از جوانان مستعد و به‌کارگیری همه امکانات، دستی بر آستین کنیم و برای آیندگان خود قدمی برداریم.

این جوان چلیچه‌ای بیان کرد: جوانان برومند شهر چلیچه ورزش زیبا و با قدمت زورخانه‌ای را که همواره سفارش نیاکانمان بوده شروع کردند، پس اکنون‌که نیازمند یاری هستند باید مسئولان آنان را در پیشبرد این هدف والا یاری‌ رسانند.

وی اظهار داشت: در حال حاضر این ورزش زیبا و کهن به خاطر نبود فضای مناسب در شهر تعطیل شده و جوانان شهر خواهان همکاری همگانی برای این مشکل هستند.

مختاری گفت: باید تلاش کنیم که بتوانیم برای سربلندی آیندگانمان قدمی برداریم، یادمان باشد در نبود این فضاهای سالم و سلامت، هستند کسانی و ابزاری که در کمین جوانان شهر و کشاندن آنان به راه نادرست هستند.

چلیچه نام شهری است در بخش جونقان از توابع شهرستان فارسان در استان چهارمحال و بختیاری ایران است. براساس آمار سال 1385 جمعیت چلیچه برابر با 46٫656 نفر (6٬109 خانوار) بوده است.

انتهای پیام1026ج /590پ
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

جمعه ۶ دی ۱۳۹۸

ساعت:

۱۵:۴۳:۲۳

27 Dec 2019