مديرکل راهداري و حمل و نقل جاده اي چهارمحال و بختياري:
تردد در محورهاي چهارمحال و بختياري روان است
Share/Save/Bookmark
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۴
مديرکل راهداري و حمل و نقل جاده اي چهارمحال و بختياري گفت: براي سفر و تردد در سطح جاده هاي استان لزوم رعايت قوانين راهنمايي و رانندگي، اطلاعيه ها و اخطاريه هاي صادره توسط مقامات مسئول، رعايت اصول ايمني و همچنين مديريت زمان سفر به نحوي که به ساعات پاياني شب برنخورند آنهم در زمان بارش ها، بايد تاکيد کرد.
تردد در محورهاي چهارمحال و بختياري روان است
به گزارش جهانبین نیوز؛ احمد جمشيدي مديرکل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان چهارمحال و بختياري در گفتگو با خبرنگار بام ايران خبر؛ اظهار کرد: به دليل وجود برخي راه هاي کوهستاني در استان و همچنين اقليم سردسير اين فصل سال، در طول سفر، همراه داشتن تجهيزات گرمايشي، زنجير چرخ، سوخت کافي الزامي است.

وي گفت: شهروندان مي توانند با تماس با شماره ۱۴۱ از وضعيت جاده ها اطلاع حاصل کرده تا سفر خوبي را تجربه کنند.

جمشيدي افزود: رعايت مقررات راهنمايي و رانندگي براي سلامتي و ايمني تردد کاربران ترافيکي لازم است از سوي ديگر شرايط جوي نيز در اکثر راه هاي استان مساعد قلمداد مي شود.

وي تصريح کرد: روابط عمومي اين اداره کل از طريق پايگاه خبري و اطلاع رساني مجموعه آخرين اخبار و اطلاعيه ها را بصورت شبانه روز منتشر نموده و همچنين آمادگي آنرا دارد در صورت نياز نيز پاسخ گوي رسانه ها ،مراکز خبري و فعالين حوزه اطلاع رساني معتبر استان باشد.

گفتني است محورهاي استان چهارمحال و بختياري در زمره مناطق برفگيري هستند که در زمان بارش تردد در آنها مستلزم همراه داشتن زنجير چرخ است چراکه امکان بارندگي غيرمترقبه در اين مناطق بيش از ساير نقاط خواهد بود.

انتهاي پيام1026ج /۵۳۰ب

کد مطلب: 38519