۰
plusresetminus
تاریخ انتشاردوشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۳
کد مطلب : ۴۳۲۷۴
فرماندار شهرستان بروجن؛

کالاهای اساسی مردم تامین شده است/در صورت افزایش غیرقانونی قیمت ها، با متخلفان برخورد خواهد شد

فرماندار شهرستان بروجن گفت: کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم تأمین شده و نگرانی در این زمینه وجود ندارد.
کالاهای اساسی مردم تامین شده است/در صورت افزایش غیرقانونی قیمت ها، با متخلفان برخورد خواهد شد
مسعود ملکی فرماندار شهرستان بروجن در گفت و گو با خبرنگار جهانبین نیوز، گفت: 50 کالای اساسی و مورد نیاز مردم به اندازه کافی تأمین و در اختیار صنوف قرار گرفته است.

وی افزود: روزانه 2 اکیپ بازرسی به صورت صبح و بعدازظهر نظارت بر بازار را برعهده داشته که در صورت افزایش غیرقانونی قیمت ها، با متخلفان برخورد خواهد شد. 

مسعود ملکی با بیان اینکه اجرای طرح سهمیه بندی بنزین بی تأثیر در افزایش قیمت ها نخواهد بود، اضافه کرد: شایسته است اصناف و بازاریان محترم به منظور جلوگیری از افزایش قیمت ها و تحمیل هزینه های اضافی به مردم، نهایت همکاری را با دستگاه های اجرایی داشته باشند.

فرماندار شهرستان بروجن گفت: این اطمینان به مردم داده می شود که کمبودها و نگرانی ها بدون رفع صورت مسئله به استان اعلام تا در سطح کشور برای رفع مشکلات موجود برنامه ریزی شود.

وی همچنین افزود: نیازمندی برخی صنوف به بنزین سهمیه ای بیشتر از قبیل تاکسی های برون شهری، وانت های کرایه ای و مناطقی که به ناوگان حمل و نقل عمومی دسترسی ندارد جمع آوری و گزارش شده است.

مسعود ملکی ابراز امیدواری کرد: با ابلاغ آئین نامه های متمرکز در خصوص نرخ گذاری ها و افزایش سهمیه بنزین برخی صنوف، زمینه برای امنیت بیش از پیش بازار فراهم شود.


انتهای پیام/1030ج
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

شنبه ۷ دی ۱۳۹۸

ساعت:

۱۰:۳۱:۴۶

28 Dec 2019