:23'; $conf['{MOBILE_FOOTER_BLOCK}']['cache_html'] = '1'; $conf['{MOBILE_FOOTER_BLOCK}']['func'] = 'Get_Mobile_Footer'; $conf['{MOBILE_FOOTER_BLOCK}']['prms'] = '0'; ?>:23'; $conf['{MOBILE_FOOTER_BLOCK}']['cache_html'] = '1'; $conf['{MOBILE_FOOTER_BLOCK}']['func'] = 'Get_Mobile_Footer'; $conf['{MOBILE_FOOTER_BLOCK}']['prms'] = '0'; ?> رنگ کردن نوشته هاي سنگ مزار شهداي اردل/ نفس کشيدنمان را مديون شهدا هستيم | جهان بین
۰
plusresetminus
تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۶
کد مطلب : ۴۶۴۲۷
به همت گروه جهادي انصارالزهرا انجام شد:

رنگ کردن نوشته هاي سنگ مزار شهداي اردل/ نفس کشيدنمان را مديون شهدا هستيم

گروه جهادي انصارالزهرا حوزه مقاومت بسيج خواهران شهرستان اردل در راستاي طرح سردار حاج قاسم سلیماني بر مزار شهداي شهر اردل حضور يافتند ودريک اقدام خداپسندانه نوشته هاي مزار شهدا را رنگ نمودند.
رنگ کردن نوشته هاي سنگ مزار شهداي اردل/ نفس کشيدنمان را مديون شهدا هستيم
به گزارش به نقل از جهانبین نیوز؛ شهدا داراي ارزش‌هاي والا و تمام نشدني هستند که تا هميشه مديون و مرهون از خودگذشتگي‌شان هستيم و بايستي از هر آنچه در توان داريم براي زنده نگه داشتن ياد و خاطرشان مايه بگذاريم. 

گروه جهادي انصارالزهرا حوزه مقاومت بسيج خواهران شهرستان اردل  در اين روزهاي کرونايي و سخت که هرکس جان و سلامتي خود را باارزش مي‌داند و آن را به راحتي به خطر نمي‌اندازد، با حضور در مزار شهدا و رنگ کاري نوشته سنگ قبور شهدا ياد و خاطرشان را گرامي داشتند.

سحر ميراحمدي يکي از اعضاي گروه جهادي انصار الزهرا در حاشيه اي برنامه فرهنگي و معنوي گفت: خدمت براي شهدا و در راه آنان مختص قشر خاصي نيست و همه مردم ما عاشق شهدا هستند و هرکسي خالصانه و بدون ريا در خدمت شهدا کار کند، مردم او را دوست دارند.
 
مير احمدي با بیان اینکه نفس کشيدنمان را مديون شهدا هستيم افزود: شهدا با خون خودشان، باعث شدند که آسايش و آرامش فعلي را در کشورمان داشته باشيد و بتوانيم به راحتي در کنار خانواده مان زندگي کنيم و يقينا اگر شهدا نبودند، کشورمان امنيت فعلي را نداشت.
 
سيد محمود موسوي فرمانده ناحيه مقاومت بسيج شهرستان اردل در گفت و گو با خبرنگار جهانبین نیوز در خصوص اين طرح گفت: گروه جهادي انصارالزهرا حوزه مقاومت بسيج خواهران شهرستان اردل در راستاي طرح سردا حاج قايم سلیماني بر مزار شهداي  شهر اردل حضور يافتند ودريک اقدام خداپسندانه نوشته هاي مزار شهدا را رنگ نمودند.

موسوي افزود:حفظ و نگهداري گلزار هاي شهدا و برپايي برنامه هاي مذهبي در اين مکان از اهميت ويژه اي در ترويج فرهنگ ايثار و شهادت برخوردار است.

انتهاي پيام/570ه
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۹

ساعت:

۱۸:۳۶:۴۸

13 Jan 2021