۰
plusresetminus
تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۰ تير ۱۴۰۳ - ۱۳:۲۶
کد مطلب : ۵۷۹۸۴
مدیر حوزه علمیه چهارمحال و بختیاری خبر داد:

ورزش ابزاری برای سلامت روح و روان

مدیرحوزه علمیه چهارمحال و بختیاری گفت: ورزش و فعالیت‌های ورزشی به عنوان یک نیاز برای حفظ سلامتی، شادابی و افزایش نیروی حیات و ارتقاء سلامت روحی و روانی جامعه می‌باشد.
ورزش ابزاری برای سلامت روح و روان
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی جهانبین نیوز، حجت الاسلام و المسلمین اسحاق سعیدی امروز چهارشنبه در دیدلر با مدیر کل ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری گفت: ورزش و فعالیت‌های ورزشی به عنوان یک نیاز برای حفظ سلامتی، شادابی و افزایش نیروی حیات و ارتقاء سلامت روحی و روانی جامعه همواره در تمامی جوامع بشری مورد توجه و دارای اهمیت ویژه‌ای بوده است.
 
حجت الاسلام و المسلمین اسحاق سعیدی افزود: حوزه علمیه به صورت جدی و سیستمی وارد عرصه ورزش شده است و در این عرصه مطالبه‌گری دارد.
 
وی فرهنگ و اخلاق در ورزش را از برنامه‌های مدنظر و دغدغه‌مندانه خود عنوان کرد و از طلاب خواست در این زمینه با حوزه ورزش و جوانان بیش از پیش همکاری داشته باشند.
 
مدیر حوزه علمیه استان با بیان اهمیت مسئله عفاف و حجاب در باشگاه‌ها و ورزش کشور عنوان کرد: ما باید چهره‌های ورزشی را حمایت کنیم.

وی تاکید کرد:  رعایت عفاف و حجاب یک امر مهم در باشگاه‌های ورزشی است.
 
 وی بیان داشت: ظرفیت حوزه‌های علمیه به ویژه در عرصه فرهنگ‌سازی بسیار تاثیرگذار است و می‌بایست در ایفای زمینه همکاری حوزه‌های علمیه با اداره ورزش  جوانان اهتمام ویژه‌ای در نظر داشت.
 
حجت الاسلام و المسلمین اسحاق سعیدی موضوع حمایت از طلاب ورزشکار به ویژه طلبه‌های ورزشکار حرفه‌ای، پشتیبانی از گروه‌های جهادی طلبگی در حوزه‌ی ورزش حائز اهمیت بوده و لازم است از ظرفیت حوزه‌های علمیه در ورزش استفاده شود.

انتهای خبر/۱۰۲۰ج
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

خبرهای مارا در پیام رسان های زیر دنبال کنید

تاريخ:

چهارشنبه ۲۰ تير ۱۴۰۳

ساعت:

۱۳:۲۸:۴۱

10 Jul 2024