۰
plusresetminus
تاریخ انتشارسه شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۲:۲۲
کد مطلب : ۵۷۴۵۶
مدیر کاروان زیر سایه خورشید چهارمحال و بختیاری خبر داد:

استفاده از ظرفیت خدام حرم رضوی برای جلب رضایت زندانیان

مدیر کاروان زیر سایه خورشید چهارمحال و بختیاری گفت: در قالب کاروان‌های زیر سایه خورشید مذارکات و رایزنی‌هایی برای گرفتن رضایت برای محکومان در آستانه اعدام انجام شده است.
استفاده از ظرفیت خدام حرم رضوی برای جلب رضایت زندانیان
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «جهانبین نیوز»، مهدی شاد صبح امروز در جمع خبرنگاران چهارمحال و بختیاری، اظهار کرد: امسال کاروان زیر سایه خورشید با پنج نفر خادم حضرت امام رضا (ع) در این استان حاضر است.

وی با اشاره به اینکه کاروان زیر سایه خورشید میهمان 11 شهرستان در چهارمحال و بختیاری خواهند بود، افزود: حداقل ۶۳ رویداد فرهنگی و اجتماعی برنامه‌ریزی شده که خدام حضرت علی بن موسی‌الرضا (ع) در آن حضور خواهند داشت، امکان دارد این تعداد برنامه‌ها بیشتر هم خواهد شود. 

مدیر کاروان زیر سایه خورشید چهارمحال و بختیاری ادامه داد: محور برنامه‌های کاروان زیر سایه خورشیدعمدتا ارتباط عمومی با مردم است، حضور در مدارس، بیمارستان‌ها، زندان‌ها، سرکشی از خانواده‌های شهدا، جشن تکلیف، جشن عقد زوجین، حضور در روستاها و سرکشی از عشایر از دیگر برنامه‌هایی است که به صورت جدی در برنامه خادمان است.

شاد عنوان کرد: حجم وسیعی از متبرکات حرم رضوی به چهارمحال و بختیاری منتقل شده است تا در اختیار مردم استان قرار گیرد.

وی خاطرنشان کرد: کاروان زیرسایه خورشید علاوه بر اینکه یک بستر قوی برای ارتباط بین مردم و حرم رضوی است یک ظرفیت برای افرادی است که به هر دلیلی نمی‌توانند برای زیارت مشهد سفر کنند.

مدیر کاروان زیر سایه خورشید چهارمحال و بختیاری اضافه کرد: کاروان زیرسایه خورشید در تراز رویدادهایی چون پیاده‌روی اربعین، جشن‌های عید غدیر و... است.

شاد بیان کرد: وقتی در شهری مثل فرخشهر حدود دو هزار نفر زیر باران ایستاده‌اند و منتظر کاروان زیر سایه خورشید هستند تا پرچم امام رضا بیاید و آن‌ها متبرک شوند، نشان از مظهر دینداری در مکتب ائمه است.

وی تاکید کرد: انعکاس و تقویت ارتباط جدی مردم با امام رضا (ع) در هر قالبی اعم از تیتر، عکس، فیلم، خبر و... وظیفه اهالی رسانه است.

مدیر کاروان زیر سایه خورشید چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: در قالب کاروان‌های زیر سایه خورشید مذارکات و رایزنی‌هایی برای گرفتن رضایت برای محکومان در آستانه اعدام انجام شده است، همچنین گرو‌های صلح و سازش طرح ضامن آهو با همکاری دستگاه قضا در حال شکل‌گیری است که در زمینه اخذ رضایت برای زندانیان اقدام خواهد کرد.
 
انتهای خبر/1031ج
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

خبرهای مارا در پیام رسان های زیر دنبال کنید

تاريخ:

سه شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۳

ساعت:

۱۲:۳۷:۳۹

14 May 2024