۰
plusresetminus
تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۲ - ۱۸:۳۲
کد مطلب : ۵۵۶۷۳
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری:

نخبگان جهادگران خیر ایران هستند

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: خیر بودن صرفا این نیست که استطاعت مالی وجود داشته باشد تا بتوان به دیگران کمک کرد، اگرچه این مهم در جای خود بسیار ارزشمند است، اما یک عالم علمی وقتی محصولی تولید می‌کند نیز در زمره خیران قرار دارد.
نخبگان جهادگران خیر ایران هستند
به گزارش «جهانبین نیوز»، محمدعلی زلفی‌گل امشب در جمع نخبگان چهارمحال و بختیاری، اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین جهادها در کشور، نهضت علمی و فناوری است.

وی افزود: خیر بودن صرفا این نیست که استطاعت مالی وجود داشته باشد تا بتوان به دیگران کمک کرد، اگرچه این مهم در جای خود بسیار ارزشمند است، اما یک عالم علمی وقتی محصولی تولید می‌کند نیز در زمره خیران قرار دارد.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری ادامه داد: نخبگان جهادگران خیر ایران هستند. زلفی‌گل عنوان کرد: از مجموعه چهارمحال و بختیاری درخواست دارم که از پارک‌های علم و فناوری حمایت کنند و علاوه بر اینکه فضا در اختیار فناوران قرار می‌دهند در امر همرسانی آن‌ها که وظیفه مهم‌تری است هم مشارکت داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: ایفای نقش شتابدهنده در پارک‌های علم و فناوری بسیار مهم است، باید از ظرفیت‌های مردمی استفاده کرد و افرادی که تمکن مالی دارند با صاحبان ایده ارتباط داشته باشند.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری اضافه کرد: بخشی از توانمندی‌های نخبگان در راستای جوابگویی به نیاز صنعتگران باید به کار گرفته شود، بیش از ۱۱ هزار ایده مورد نیاز صنعت در سامانه نظام ایده‌ها و نیازها به ثبت رسیده است.

زلفی‌گل بیان کرد: پارک علم و فناوری وظیفه مهم‌تری دارد و آن هم زایش و پویش شرکت‌های دانش بنیان را جدی بگیرد.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

خبرهای مارا در پیام رسان های زیر دنبال کنید

تاريخ:

پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۲

ساعت:

۱۸:۳۸:۰۰

16 Nov 2023