۰
plusresetminus
تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۲ - ۰۶:۵۷
کد مطلب : ۵۵۶۵۰
معاون وزیر دفاع خبر داد:

استفاده از ظرفیت‌های وزارت دفاع برای تسهیل ازدواج و اشتغال جوانان

معاون اجرایی وزیر دفاع گفت: در سفرهای استانی از بخشی از ظرفیت‌های وزارت دفاع برای تسهیل ازدواج و اشتغال جوانان به‌کارگیری می‌شود.
استفاده از ظرفیت‌های وزارت دفاع برای تسهیل ازدواج و اشتغال جوانان
به گزارش «جهانبین نیوز»، امیر سرتیپ دوم رضا شعبانپور معاون اجرایی وزیر دفاع و نماینده ایشان در سفرهای استانی اظهار کرد: افتخار داریم امروز در دوم سفر ریاست محترم جمهوری اسلامی در استان چهارمحال و بختیاری بام ایران حضور یابیم.

وی، افزود: هدف از حضور در این مأموریت پیگیری مصوبات گذشته یعنی آنچه که در دور اول سفر تصویب‌شده می‌باشد که پیگیری می‌کنیم ان‌شاءالله این اطمینان حاصل شود که کار به نتیجه رسیده است.

امیر سرتیپ دوم رضا شعبانپور، ادامه داد: موضوع دوم اینکه در این استان نکته قابل است، با توجه به نسبت جمعیت، رزمندگان و جانبازان کثیری حضور دارند که این‌ها قابل‌احترام و قابل‌ستایش هستند و ما در حد وسع زمانی که داریم، سرکشی می‌کنیم تا اگر کاری از دستمان برآمد و مشکلاتی داشتند ان‌شاءالله بتوانیم مرتفع کنیم.

امیر شعبانپور، بحث سوم را تسهیل ازدواج جوانان با توجه به تأکیدات ریاست محترم جمهوری اسلامی عنوان کرد و افزود: در وزارت دفاع یک سری ظرفیت‌هایی وجود دارد که می‌تواند در راستای اشتغال‌زایی مورداستفاده قرار گیرد و امیدواریم بتوانیم در این سفر یک ظرفیت‌هایی را ایجاد کنیم که در حد معقولی زمینه کار و اشتغال را برای جوانان عزیزمان فراهم کنیم.


انتهای پیام/1030ج
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

خبرهای مارا در پیام رسان های زیر دنبال کنید

تاريخ:

پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۲

ساعت:

۰۷:۵۹:۴۷

16 Nov 2023