۰
plusresetminus
تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۲ - ۲۱:۱۵
کد مطلب : ۵۵۳۱۱
فرمانده سپاه حضرت قمر بنی‌هاشم (ع):

بیش از ۱۰۰ روستا در چهارمحال و بختیاری با تانکر آبرسانی می‌شود

فرمانده سپاه حضرت قمر بنی‌هاشم (ع) گفت: قرارگاه سازندگی امام حسن (ع) امسال آب شرب سالم را برای ۱۳۵ روستا در چهارمحال و بختیاری تامین می‌کند این در حالی است که نزدیک ۱۰۰ روستای دیگر در این استان وجود دارد که توسط تانکر آبرسانی می‌شوند.
بیش از ۱۰۰ روستا در چهارمحال و بختیاری با تانکر آبرسانی می‌شود
به گزارش «جهانبین نیوز»،  علی‌محمد اکبری عصر امروز در بازدید استاندار چهارمحال و بختیاری و فرماندهان استانی و محرومیت‌زدایی سپاه از مناطق محروم شهرستان کوهرنگ، اظهار کرد: در زمینه ارتباط بین مسئولان استانی و مجموعه بسیج سازندگی جهت پیشبرد اهداف در این استان در قالب‌های مختلف قرارگاه سازندگی و قرارگاه محرومیت‌زدایی امام حسن مجتبی (ع) اقداماتی انجام شده است.

وی افزود: قرارگاه سازندگی امام حسن (ع) امسال آب شرب سالم را برای ۱۳۵ روستا در چهارمحال و بختیاری تامین می‌کند این در حالی است که نزدیک ۱۰۰ روستای دیگر در این استان وجود دارد که توسط تانکر آبرسانی می‌شوند.

فرمانده سپاه حضرت قمر بنی‌هاشم (ع) ادامه داد: در شهرستان کوهرنگ شاهد پیچیدگی‌هایی به ویژه در زمینه جغرافیایی هستیم، این مسئله در کنار پراکندگی روستاهای این شهرستان باعث شده تا اقدامات زیادی برای رفع محرومیت در این شهرستان نیاز باشد.

اکبری عنوان کرد: مجتمع آبرسانی دهناش براساس قرارداد بین سپاه و مجموعه دولت توسط قرارگاه امام حسن (ع) در حال انجام است.

وی خاطرنشان کرد: برخی روستاها در شهرستان کوهرنگ وجود دارد که هیچ آبی برای مصرف روزانه ندارند، محرومیت در استان به‌گونه‌ای است که کار بیشتری برای رفع آن می‌طلبد.

فرمانده سپاه حضرت قمر بنی‌هاشم (ع) اضافه کرد: در بخشی از شهر بازفت شاهد مهاجرت معکوس بودیم و تعدادی از مردم از  تهران و خوزستان به این استان ساکن شده‌اند، هر چند این اسکان پیرامون مباحث گردشگری بوده اما توسعه گردشگری هم یکی از اهداف توسعه‌ای در استان است.

اکبری بیان کرد: زیرساخت‌های مختلف همچون تامین آب شرب سالم، گردشگری و... در استان فراهم شود محرومیت از بین رفته و شاهد مهاجرت معکوس به استان خواهیم بود.

انتهای پیام/۱۰۳۱ج
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

خبرهای مارا در پیام رسان های زیر دنبال کنید

تاريخ:

چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۲

ساعت:

۲۱:۲۴:۰۸

4 Oct 2023