۰
plusresetminus
تاریخ انتشاريکشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۰۷:۴۷
کد مطلب : ۵۳۹۰۵
رئیس واحد فراهم آوری اعضای پیوندی دانشگاه علوم پزشکی:

سومین عمل کبد در چهارمحال و بختیاری با موفقیت انجام شد

رئیس واحد فراهم آوری اعضای پیوندی دانشگاه علوم پزشکی گفت: سومین عمل کبد غرب کشور و چهارمین اهدا عضو در سال ۱۴۰۲ در چهارمحال و بختیاری انجام شد.
سومین عمل کبد در چهارمحال و بختیاری با موفقیت انجام شد
به گزارش جهان‌بین نیوز، رئیس واحد فراهم آوری اعضای پیوندی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی چهارمحال و بختیاری از ثبت چهارمین اهدای عضو سال ۱۴۰۲ در این استان خبر داد.

رمضان نژاد در تشریح این خبر گفت: همزمان با هفته اهداء عضو و جشن نفس، اهدای عضو خانم راضیه عارفی‌زاده ۲۸ ساله‌ از شهرستان لردگان، در شهرکرد زندگی بخش شد.

رمضان نژاد در ادامه افزود: در پی رضایت خانواده عارفی‌زاده به اهداء عضو، کبد به آقایی ۳۸ ساله‌، نیازمند پیوند عضو و دریافت کبد، اهدا و وی از مرگ حتمی نجات یافت.

وی تصریح کرد: شامگاه شنبه ۳۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ عمل پیوند کبد از اهداکننده به گیرنده عضو در بیمارستان آیت الله کاشانی (ره) شهرکرد به همت دکتر رحیمی فوق تخصص جراح پیوند کبد و کلیه و تیم متخصص انجام و کلیه‌های اهدائی به استان فارس منتقل خواهند شد.

رمضان نژاد در پایان از همه خانواده‌های ایثارگر اهدا کننده عضو بیماران مرگ مغزی تقدیر و برای این عزیزان از درگاه خداوند صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت نمود.

انتهای پیام/1020ج
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

خبرهای مارا در پیام رسان های زیر دنبال کنید

تاريخ:

يکشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۲

ساعت:

۱۰:۴۷:۲۴

21 May 2023