۰
plusresetminus
تاریخ انتشاردوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۶
کد مطلب : ۵۲۶۸۲
رئیس شورای اسلامی شهرکرد:

ماشین‌های آتش‌نشانی هدیه رئیس‌جمهور است

رئیس شورای اسلامی شهرکرد گفت: این خودروها شامل یک نردبان ۴۲ متری و دو دستگاه خودروی آتش‌نشانی بود و اعتبار لازم نداشته چراکه هدیه ریاست محترم جمهوری به مرکز استان است.
ماشین‌های آتش‌نشانی هدیه رئیس‌جمهور است
به گزارش جهانبین نیوز؛ مصطفی حیدری صبح امروز در جلسه‌ علنی شورای اسلامی شهرکرد اظهار کرد: روز گذشته سرپرست مدیریت بحران استان جلسه‌ای با اصحاب رسانه داشت و در مورد همکاری نکردن شهرداری شهرکرد با این اداره درخصوص خرید دو دستگاه خودروی آتش‌نشانی علی‌رغم تأمین اعتبار صحبت کرد.

ماشین‌های آتش‌نشانی هدیه رئیس‌جمهور است

وی افزود: این نکته را تکذیب می‌کنیم زیراکه اولا این خودروها شامل یک نردبان ۴۲ متری و دو دستگاه خودروی آتش‌نشانی بوده دوماً اعتبار لازم نداشته و هدیه ریاست محترم جمهوری به مرکز استان بوده که حواله یک دستگاه ماشین آتش‌نشانی برای تخصیص گرفته شده است و دیگری در دست اقدام است.

حیدری ادامه داد: سوما با پیگیری‌ و هماهنگی صورت گرفته با وزارت کشور دریافت این خودروها انجام شده است و یک خودروی‌آتش‌نشانی از آن‌ها به زودی وارد استان می‌شود.

وی در ادامه گفت: از ساقط کردن پهپادهای متجاوز صهیونیست به دست پرتوان نیروهای پدافند هوایی و غیور انقلاب اسلامی قدردانی و اقدام تجاوزکارانه و تعرض پهپادهای اسرائیل، آمریکا و هم پیمانانشان به فضای سرزمینی جمهوری اسلامی را محکوم می‌کنیم.

لزوم توجه به انتقادات از المان‌های شهری در شهرکرد

رئیس شورای اسلامی شهر شهرکرد افزود: زلزله‌ای به بزرگی ۵.۹ ریشتر شهرستان خوی را در آذربایجان شرقی لرزاند که لازم است مدیریت‌شهری شهرکرد و مردم عزیز چهارمحال و بختیاری ورود پیدا کنند و مانند همیشه دستگیر هموطنان خود در گرفتاری‌ها باشند.

وی با اشاره به مورد توجه قرار دادن انتقاداتی که از المان‌های شهری انجام می‌شود خطاب به شهردار گفت: تقاضا داریم به مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲ هر چه سریع‌تر نسبت به ارائه برنامه استقبال از نوروز به شورای شهر اقدام کند.

حیدری افزود: نوروز نمادی مشترک بین همه ایرانیان و ظرفیتی بسیار عالی به‌عنوان نمادی فرهنگی است که موجب انسجام اقوام می‌شود لذا از لحاظ انسجام اجتماعی از  ظرفیت مشترک همه قومیت‌ها در برنامه‌های نوروزی استفاده شود و برنامه‌هایی به صورت محله محور در دستورکار شهرداری قرار گیرد.

 وی در پایان بیان داشت: باید عدالت در تمامی مناطق شهرکرد برقرار شود و نصب المان‌ها، مبلمان شهری و کاشت گل‌های نوروزی مختص برخی معابر نشود و تمامی محلات شهر نیز مورد توجه قرار گیرد تا حس رضایتمندی را برای تمامی شهروندان رقم بزنیم.

مدیریت بحران کمک حال مجموعه مدیریت‌شهری باشد

فاطمه بیگی در ادامه این جلسه گفت: با توجه به هشدار هواشناسی از مدیریت بحران درخواست داریم برعکس برف‌های قبلی کنار مجموعه مدیریت‌شهری شهرکرد باشند و دستگاه‌های خود را جهت برف‌روبی در اختیار بگذارند.

رئیس کمیسیون املاک و امور اداری شورای اسلامی شهرکرد افزود: متاسفانه در بازدیدهای بارش قبلی مشاهده شد که برف‌روبی جاده‌های اصلی و فرعی که بر عهده این اداره‌کل بود به خوبی انجام نشده بود و تنها اطراف دوربین‌های جاده‌ای تمیز بود که امیدواریم این اتفاق در بارش پیش‌رو تکرار نشود.

انتهای پیام/1026ج
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱

ساعت:

۱۱:۳۶:۴۶

30 Jan 2023