۰
plusresetminus
تاریخ انتشارچهارشنبه ۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۸
کد مطلب : ۵۲۶۲۱
دستیار ویژه رئیس جمهور در مردمی‌سازی دولت:

موانع قانونی برای سپردن امور به مردم برداشته شود

دستیار ویژه رئیس جمهور در مردمی‌سازی دولت گفت: باید موانع قانونی برای سپردن امور به مردم برداشته شود تا آحاد مردم بتوانند در عرصه‌های مختلف حضور داشته باشند.
موانع قانونی برای سپردن امور به مردم برداشته شود
به گزارش جهانبین نیوز؛ سید احمد عبودتیان دستیار ویژه رئیس جمهور در مردمی‌سازی دولت صبح امروز در شورای اداری چهارمحال و بختیاری، اظهار کرد: شاید برخی‌ها در رفت و آمدهای دولت‌ها تصوراتی دارند و اینکه نام دولتی مردمی گذاشته می‌شود یعنی عده‌ای از آن منتفع شوند.

وی افزود: حجم مشکلات و دشمنی‌ها با جمهوری اسلامی مشهود است، ظرفیت‌هایی که در کشور وجود دارد، نیز مشخص است.

دستیار ویژه رئیس جمهور در مردمی‌سازی دولت ادامه داد: گاهی آدرس را به اشتباه می‌رویم و به الگوهایی که در دین و فرهنگ اسلامی_ایرانی وجود دارد بی‌اعتنایی می‌کنیم، در مقابل با الگوهایی سخیف خارجی مواجه می‌شویم.

عبودتیان عنوان کرد: امام راحل شبکه ارتباطی با مردم را شروع کرد و به‌آرامی مردم را پای کاری آوردند که رژیمی که ادعا می‌کرد قوی‌ترین ارتش خاورمیانه را دارد و مورد عنایت ویژه کشوری مثل آمریکاست، ایستادند.

وی خاطرنشان کرد: کسی که توانست بعد از سلسله ولایت از هیچ، یک حرکت عمومی ایجاد کند و مردم را پای کار حرکت بیاورد، امام خمینی (ره) بود.

دستیار ویژه رئیس جمهور در مردمی‌سازی دولت اضافه کرد: خداوند اراده کرده است جمهوری اسلامی ایران پیشوای آزادگان جهان باشد.

عبودتیان بیان کرد: انقلاب اسلامی با رهبری امام راحل و همراهی مردم به پیروزی رسید، بعد از آن باید به مباحثی چون امنیت، سازندگی، ریشه‌کنی بی‌سوادی و... پرداخته می‌شد که با ابتکار امام خمینی (ره) برای هر کدام از معضلات پیش‌روی انقلاب نوپای اسلامی راهکارهایی ارائه شد.

وی تاکید کرد: دولتی بعد از جنگ تحمیلی بر ایران حاکم شد که فارغ از مناسبات سیاسی بود.

دستیار ویژه رئیس جمهور در مردمی‌سازی دولت یادآور شد: درخصوص جنگ تحمیلی و انقلاب اسلامی گاها شعاری رفتار کردیم و در برخی مواقع واقعیات مطرح نشدند.

عبودتیان تصریح کرد: دو گام اول انقلاب اسلامی با همراهی مردم برداشته شد، نمی‌توانیم در گام سوم مردم را فراموش کنیم.

وی افزود: امروز بیش از ۹۷ نهاد انقلابی در کشور وجود دارد که بر دو اصل ولایت و مردم استوار شده‌اند.

دستیار ویژه رئیس جمهور در مردمی‌سازی دولت ادامه داد: همه مردم در قبال ناامنی‌ها و ورود گروهک‌های تروریستی در کشور موظف و مسؤول هستند.

عبودتیان با اشاره به صدور بیانیه گام دوم از سوی مقام معظم رهبری به‌عنوان نقشه راه چله دوم عمر انقلاب اسلامی ایران، عنوان کرد: تاکید ایشان در افق پیش‌ِ روی انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ورود مردم به میدان و عرصه‌های مختلف است.

وی خاطرنشان کرد: امکانات باید در اختیار مردم قرار گیرد تا مردم با استفاده از ظرفیت و توانایی خود، کار را به پیش ببرند، وظیفه دولت باید صرفا تسهیل‌گری باشد.

دستیار ویژه رئیس جمهور در مردمی‌سازی دولت با بیان اینکه طرح و مقدمات گشت ارشاد مدیران که ناظر بر رفتار و شیوه عملکرد آن‌ها است در حال تهیه و تدوین است، اضافه کرد: باید موانع قانونی برای سپردن امور به مردم برداشته شود تا آحاد مردم بتوانند در عرصه‌های مختلف حضور داشته باشند.

انتهای پیام/1031ج
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

چهارشنبه ۵ بهمن ۱۴۰۱

ساعت:

۱۱:۰۱:۱۲

25 Jan 2023