۰
plusresetminus
تاریخ انتشارشنبه ۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۰
کد مطلب : ۵۲۵۷۵
استاندار چهارمحال و بختیاری:

مدیران پیگیر جذب اعتبارات سفر ریاست جمهور به چهارمحال و بختیاری باشند

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: اگر اعتبارات سفر ریاست جمهور جذب نشود مثل اعتبارات سال ۱۴۰۱ که به دلیل عدم هماهنگی با برخی وزراتخانه‌های مربوطه بازگشت خورد، برگشت داده می‌شود، عدم جذب و برگشت اعتبار هیچ دستگاهی پذیرفتنی نیست.
مدیران پیگیر جذب اعتبارات سفر ریاست جمهور به چهارمحال و بختیاری باشند
به گزارش جهانبین نیوز;  غلامعلی حیدری ظهر امروز در شورای برنامه‌ریزی و توسعه چهارمحال و بختیاری، اظهار کرد: شاهد یک اقدام نابخردانه از سوی اتحادیه اروپا در تروریست خواندن یک نهاد رسمی در کشور هستیم.

وی افزود: سپاه یک نهاد خودجوش مردمی است که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی به‌وجود آمد و اقدامات بسیار موثری در پیشبرد اهداف نظام جمهوری اسلامی داشت.

استاندار چهارمحال و بختیاری ادامه داد: سپاه پاسداران علاوه بر آنکه نقش بسزایی در جنگ تحمیلی و مقابله با توطئه‌های داخلی داشت، اقدام بسیار مهمی انجام داد و آن از بین بردن تروریست‌های داعشی بود.

حیدری عنوان کرد: کشورهای اروپایی به‌دنبال انتقام از مردم ایران و سپاه پاسداران بودند به همین دلیل دست به این اقدام نسنجیده زدند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به اعتبارات سال ۱۴۰۱، ۱۴۰۲ و مصوبات سفر ریاست جمهور به چهارمحال و بختیاری اشاره و خاطرنشان کرد: مسائل مربوط به استان در جلسه‌ایی با حضور رئیس جمهور مطرح شد.

استاندار چهارمحال و بختیاری اضافه کرد: با توجه به تاکید ریاست جمهور به وزرا، دستگاه‌های اجرایی استان تعهدات وزراتخانه‌ها مربوطه را دنبال کنند.

حیدری بیان کرد: همچنین سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار چهارمحال و بختیاری پیگیر تخصیص ۵۰ درصدی اعتبارات سفر رئیس جمهور تا پایان سال جاری باشند.

وی تاکید کرد: پیگیری‌های لازم انجام شود تا اعتبارات چهارمحال و بختیاری به‌ویژه اعتبار ملی و استانی در بودجه ۱۴۰۲ افزایشی باشد.

استاندار چهارمحال و بختیاری یادآور شد: اگر اعتبارات سفر ریاست جمهور جذب نشود مثل اعتبارات سال ۱۴۰۱ که به دلیل عدم هماهنگی با برخی وزراتخانه‌های مربوطه بازگشت خورد، برگشت داده می‌شود، عدم جذب و برگشت اعتبار هیچ دستگاهی پذیرفتنی نیست.

حیدری تصریح کرد: ظرف ۱۰ روز آینده مناقصات باقی مانده از قبل دستگاه‌های اجرایی چهارمحال و بختیاری انجام شود، این فرایند می‌تواند در جذب بودجه و اعتبارات کمک کننده باشد.

وی افزود: چند طرح از اداره‌کل ورزش و جوانان و جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری و دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد نیازمند ماده ۲۳ است که مدیران مربوطه باید پیگیر اخذ این مجوز باشند.

استاندار چهارمحال و بختیاری ادامه داد: تعهد مالیات امسال استان ۳ هزار میلیارد تومان بود که با پیگیری‌های صورت گرفته این تعهد برای استان تا ۲ هزار میلیارد تومان کاهش یافت.

حیدری عنوان کرد: شورای برنامه‌ریزی و توسعه چهارمحال و بختیاری باید به‌دنبال ارتقا بهره‌وری با استفاده از ظرفیت دانش‌بنیان باشد.

وی خاطرنشان کرد: ایجاد اشتغال، توجه جدی به نهضت ملی مسکن، احیای کارخانه‌های راکد و... ازجمله دیگر خواسته‌ها از سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی چهارمحال و بختیاری است.

انتهای پیام/۱۰۳۱ج
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

شنبه ۱ بهمن ۱۴۰۱

ساعت:

۱۶:۳۰:۳۲

21 Jan 2023