۰
plusresetminus
تاریخ انتشاريکشنبه ۲۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۹
کد مطلب : ۵۲۳۱۱
شهردار شهرکرد خبر داد

ترافیک دغدغه‌ مردم و مسئولان شهرکرد/ مسیرهای حمل و نقل عمومی شهر نیازمند بازنگری است

شهردار شهرکرد گفت: ترافیک از دغدغه‌های مهم شهرکرد به‌ویژه در بخش مرکزی شهر است و شهرداری توجه ویژه‌ای برای حل این معضل شهری دارد.
ترافیک دغدغه‌ مردم و مسئولان شهرکرد/ مسیرهای حمل و نقل عمومی شهر نیازمند بازنگری است
به گزارش جهانبین نیوز؛ محمدحسین واحدیان شهردار شهرکرد در آیین تجلیل از رانندگان سازمان مدیریت حمل‌ونقل، بار و مسافر شهرداری شهرکرد اظهار کرد: ترافیک از دغدغه‌های مهم شهرکرد به‌ویژه در بخش مرکزی شهر است و شهرداری توجه ویژه‌ای برای حل این معضل شهری دارد.

وی افزود: استفاده و توجه به حمل و نقل عمومی به‌عنوان یکی از بهترین راه‌حل‌ها برای حل معضل ترافیک در شهرکرد است و در این راستا نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی شهرکرد در دستورکار شهرداری است.

شهردار شهرکرد ادامه داد: جانمایی و بازسازی ایستگاه‌های اتوبوس با توجه به شرایط آب و هوایی شهرکرد در اولویت شهرداری است و بهسازی ایستگاه‌های اتوبوس که جزء مبلمان شهری نیز محسوب می‌شود از برنامه‌های شهرداری در سال ۱۴۰۲ است.

واحدیان تاکید کرد: مسیرهای حمل و نقل عمومی شهر نیازمند بازنگری است و برای مناسب‌سازی خطوط ترافیکی با همکاری پلیس راهنمایی و رانندگی اقداماتی در حال انجام است.

شهردار شهرکرد خاطرنشان کرد: رانندگان اتوبوس‌های سازمان مدیریت حمل‌ و نقل، بار و مسافر شهرداری شهرکرد به دلیل تماس مستقیم با شهروندان، نقش مهمی در ایجاد رضایت‌مندی برای شهروندان دارند و ضروری است که برای ارائه بهترین خدمات به مردم، همه در نهایت تکریم و احترام رفتار کنیم.

وی یادآور شد: رعایت اصول بهداشتی در ناوگان حمل و نقل عمومی شهرداری شهرکرد مهم است و نوسازی ناوگان در برنامه‌های شهرداری شهرکرد قرار دارد.

انتهای پیام/1026ج
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

خبرهای مارا در پیام رسان های زیر دنبال کنید

تاريخ:

يکشنبه ۲۷ آذر ۱۴۰۱

ساعت:

۱۳:۵۰:۳۲

18 Dec 2022