۰
plusresetminus
تاریخ انتشارپنجشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۳
کد مطلب : ۵۲۲۳۹
فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) استان چهارمحال و بختیاری:

باید بتوانیم از جوانان فریب خورده مدافع انقلاب بسازیم

علی محمد اکبری گفت: ما باید بتوانیم از همین جوانان فریب خورده مثل روش شهیدان حاج قاسم سلیمانی و حاج حسین همدانی مدافع انقلاب و مدافع حرم بسازیم، شهید حاج حسین همدانی در فتنه 88 با یک میلیون جمعیت در خیابان بیان کرد باید با آنها مدارا کنیم تا خیلی از آنها به باطل بودن خودشان پی ببرند و از فتنه ها جدا شوند.
باید بتوانیم از جوانان فریب خورده مدافع انقلاب بسازیم
به گزارش جهانبین نیوز؛ علی محمد اکبری فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) استان چهارمحال و بختیاری در حاشیه نشست روحانیون با نماینده ولی فقیه در استان ضمن تبیین صحیح مسائل اخیر اظهار کرد: افراد فریب خورده این روز ها در صحنه ها همین جوانان فریب خورده اند و دشمن نیستند.

 وی افزود: شهید حاج حسین همدانی یا شهید حاج قاسم سلیمانی همیشه تاکید می کردند که این هارا باید برگردانیم و نجات دهیم، نجات دادن این جوانان و نوجوانان کار بسیج، پایگاه های مقاومت، روحانیت، ائمه جمعه و ائمه جماعت است.

سردار اکبری گفت: ما باید بتوانیم از همین جوانان فریب خورده مثل روش شهیدان حاج قاسم سلیمانی و حاج حسین همدانی مدافع انقلاب و مدافع حرم بسازیم، شهید حاج حسین همدانی در فتنه 88 با یک میلیون جمعیت در خیابان بیان کرد باید با آنها مدارا کنیم تا خیلی از آنها به باطل بودن خودشان پی ببرند و از فتنه ها جدا شوند.

فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم(ع) افزود: حاج قاسم سلیمانی نیز نسبت به دشمن و داعش توصیه می کرد حمله بدون اطلاع به دشمن خلاف جبهه جنگ است، زیرا در بین این ها شاید فریب خورده ای باشد که جبهه باطل را ترک کند.

اکبری عنوان کرد: کشتن در صحنه جنگ یک کار راحتی است که با یک فشنگ و تیر می توان آن را انجام داد اما نجات دادن افراد کار سختی است، کار ما و شما روحانیت بسیار کار سختی است، ما به تذکرات رهبری توجه نکردیم و وظایفمان را بدرستی انجام ندادیم.

وی ادامه داد: شاید امروز اصلی ترین مشکل کشور ما مشکل فرهنگی است، در گذشته کار فرهنگی به درستی در کشور صورت نگرفته است، در مجلس افرادی که در کمیسیون های دیگر رای نمی آوردند در کمیسیون فرهنگی قرار می گرفتند و نتیجه را امروز می بینیم.
 
سردار اکبری گفت: بیشتر بودجه فرهنگی کشور صرف هزینه کارکنان ادارات فرهنگی کشور می شود و بخش کمی از آن برای کار فرهنگی در کشور هزینه می شود.
 
وی عنوان کرد: تلاش دشمن در جهتی است که در جامعه قبح شکنی شده است و جوانان به سمتی می روند که دیگر مسئله حجاب برایشان اهمیت ندارد، دشمن حرمت هارا شکسته است و عادی سازی می کند، دشمن از فرصت و ها آسیب هایی که ما بوجود می آوریم نهایت استفاده را می کند.
 
 
انتهای پیام/1030ج
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

پنجشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۱

ساعت:

۰۹:۴۴:۳۹

8 Dec 2022