۰
plusresetminus
تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۱
کد مطلب : ۵۲۲۳۲
شهردار شهرکرد؛

وجود 57 طرح نیمه تمام در شهرکرد/ طرح نیمه‌تمام برج‌های دوقلو شهرداری شهرکرد با کاربری قبلی ممکن نیست

محمد حسین واحدیان شهردار شهرکرد گفت: ۵۷ طرح نیمه‌تمام مدیریت شهری در شهرکرد وجود دارد که روند اجرایی تمامی این طرح‌ها فعال است و حداقل ۲۰ طرح آن تا پایان سال‌جاری تکمیل و بهره‌برداری می‌شود.
وجود 57 طرح نیمه تمام در شهرکرد/ طرح نیمه‌تمام برج‌های دوقلو شهرداری شهرکرد با کاربری قبلی ممکن نیست
به گزارش جهانبین نیوز؛ محمدحسین واحدیان شامگاه سه‌شنبه در نشست  خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: شهردار باید پاسخگو نیازهای اجتماعی،فرهنگی،ورزشی و .. شهروندان باشد و یک ارتباط دو سویه بین شهرداری و شهروندان به وجود آید.

وی با اشاره به اینکه باید به کمک خود مردم مشکلات حل شود تصریح کرد:بهینه سازی فضای شهری و حداقل هایی که بتوانیم داشته باشیم از این شهر دریغ نخواهیم کرد.

واحدیان ادامه داد: نقش مشارکت زمانی پررنگ خواهد شد که حس تعلق به شهر پررنگ شود، هرچه بیشتر نسبت به هویت آگاه تر باشیم حس تعلق بیشتری خواهیم داشت، ما باید بتوانیم با ایجاد فضای مطلوب برای شهروندان حضور در شهر را پررنگ تر کنیم.

وی با اشاره به پروژه های شهرداری اشاره کرد و گفت: زیر ساخت های لازم از جمله داشتن یک سالن مجهز در بهشت رحمت نیاز است .

واحدیان با بیان اینکه  پروژه های شهرداری باید مدیریت شود و همچنین باید از پتانسیل خیرین هم استفاده شود گفت: خیرین شهرساز باید برای شهری آباد ورود پیدا کنند.

وی خاطر نشان کرد: دوربین‌های کنترل سرعت در شهرکرد تا پایان سال‌جاری به ۵۰ دستگاه باید تبدیل شود ، هم‌اکنون ۲۴ دستگاه‌های انواع دوربین‌های پایش تصویری در خیابان‌های شهرکرد مستقر است.

واحدیان یاد آور شد : برای تسریع در رفع مشکل برخی طرح‌های مهم شهرداری شهرکرد مانند فناوران ۲، صنایع حوضچه‌ای، زمین‌های روبروی دانشگاه شهرکرد و بافت تاریخی چالشتر به همکاری سایر دستگاه‌های اجرایی نیاز است.

وی با اشاره به اینکه تکمیل و بهره‌برداری از طرح نیمه‌تمام برج‌های دوقلو شهرداری شهرکرد با کاربری قبلی و نگاه اقتصادی و ترافیکی ممکن نیست بیان داشت:  تغییر کاربری این طرح به مسکونی در دستور کار قرار دارد.

واحدیان اذعان داشت: پس از تعیین کاربری جدید، طرح نیمه‌تمام برج‌های دوقلو شهرداری شهرکرد برای فروش یا مشارکت و سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در این طرح تصمیم‌گیری می‌شود.

وی بیان داشت: نتایج نهایی طرح جامع ترافیک شهرکرد  در همین ماه ارائه می‌شود.

واحدیان تشریح کرد: گروه فوریت‌های عمرانی شهرداری شهرکرد تشکیل و فعال شده است تا شهروندان برای موضوع‌های کوچک در کاغذبازی اداری گرفتار نشوند.

وی خاطر نشان کرد: زیباسازی شهری، پاک‌سازی زوائد فیزیکی، روشنایی، آذین‌بندی، مبلمان همراه با هویت شهری، سامان‌دهی تابلوها و تبلیغات شهری، کف‌سازی بافت فرسوده و تاریخی، تکمیل بلوار سلامت، اجرای برنامه‌های فرهنگی محله‌محور، تشکیل کمیته فرهنگی و سرمایه‌گذاری و فعال شدن شورای هنر تا پایان سال‌جاری در دستور کار این شهرداری است.

انتهای پیام/1020ج
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۱

ساعت:

۱۳:۰۱:۳۱

7 Dec 2022