۰
plusresetminus
تاریخ انتشاريکشنبه ۶ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۵
کد مطلب : ۵۲۱۷۳
فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم چهارمحال و بختیاری؛

لزوم برخورد جدی با اغتشاشگران/ حوادث اخیر مردم را نگران نکند

سردار علی محمد اکبری فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری گفت: امروز اگر با اغتشاشگران و کسانی که نظم جامعه را بر هم زدند برخوردی نشود زندگی بسیاری از جوانان ما مخدوش می شود.
لزوم برخورد جدی با اغتشاشگران/ حوادث اخیر مردم را نگران نکند
به گزارش جهانبین نیوز؛ سردار علی محمد اکمبری فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری گفت: امروز اگر با اغتشاشگران و کسانی که نظم جامعه را بر هم زدند برخوردی نشود زندگی بسیاری از جوانان ما مخدوش می شود و اگر با فریب خوردگان نیز تذکری داده می شود برای این است که آن ها را از چنگال دشمن نجات دهیم.

وی با اشاره به اینکه ما در مسائل فرهنگی بسیار عقب هستیم تصریح کرد: فضای مجازی ما رها شده است، در زمینه عفاف و حجاب نتوانستیم به خوبی عمل کنیم، دین زدایی کار دشمن است که هدف اصلی آن ها نشانه گرفتن عفاف و حجاب بانوان ما بود.
 
اکبری با تاکید بر اینکه دشمن ایمان جوانان ما را نشانه گرفته و آن را ضعیف کرده است بیان داشت: دشمن برای اینکه نظام ما را بر زمین بزند بسیار کار کرده و از هر ترفندی استفاده کرد.

وی با بیان اینکه اسلام برای زن ارزش زیادی قائل است گفت: فریاد زن، زندگی و آزادی را سر می دهند در حالی که اسلام از همان ابتدا برای یک زن ارزش زیادی را قائل شد .

اکبری اضافه کرد: شما بعد معنویت را از دست ندهید ، جنگ هشت سال دفاع مقدس ما بر پایه توکل بر خدا و توسل ائمه اطهار و گوش به اماین انقلاب بود تا پیروزی را دست گرفتیم.

 وی با تاکید بر اینکه از این حوادث کوچک نگران نباشید گفت: علی کریمی و امثال این ها را به این راحتی نمی توانستید بشناسید اما الان هویت آن ها برای همگان شناخته شده است.

انتهای پیام/1020ج
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

يکشنبه ۶ آذر ۱۴۰۱

ساعت:

۱۳:۵۷:۳۶

27 Nov 2022