۰
plusresetminus
تاریخ انتشارچهارشنبه ۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۱
کد مطلب : ۵۲۱۴۰
فرمانده سپاه حضرت قمربنی هاشم (ع) استان چهارمحال و بختیاری:

ثمرات تشکیل نهادهای انقلابی و جهادی را در سرتاسر دنیا می بینیم

علی محمد اکبری گفت: ثمرات تشکیل نهادهای انقلابی و جهادی را در سراسر دنیا می بینیم و امروز در اقصی نقاط دنیا از رفتار بسیجیان ما طی 43 سال گذشته از عمر انقلاب اسلامی، الگو می گیرند؛ البته با نام های دیگر.
ثمرات تشکیل نهادهای انقلابی و جهادی را در سرتاسر دنیا می بینیم
به گزارش جهانبین نیوز؛ علی محمد اکبری فرمانده سپاه حضرت قمربنی هاشم (ع) استان چهارمحال و بختیاری در حاشیه رزمایش جهادگران فاطمی2 و همایش طلایه داران اقتصادی مقاومتی استان چهارمحال و بختیاری که صبح امرزو در مجتمع اقامتی فرهنگی لاله شهرکرد برگزار شد با تبریک هفته بسیج، شعار این هفته «بسیج خدمتگزار مردم» را یادآوری کرد و اظهار کرد: گروه های متعدد جهادی مصداق این شعار هستند.

اکبری افزود: کار جهادی یک کار ارزشمند است که شاید بن بست شکنی باشد و از عهده خیلی ها برنیاید.

وی گفت: کارجهادی همواره در سختی ها، بحرانها و کمک به نیازمندان است و امروز مصادف است با سالروز تشکیل بسیج دانشجویی و بسیج طلاب و روحانیون به فرمان حضرت امام خمینی(ره) که تدابیر و آینده نگری ایشان برای سیر مسیر انقلاب اسلامی بی نظیر است.

فرمانده سپاه حضرت قمربنی هاشم (ع) خاطرنشان کرد: ثمرات تشکیل نهادهای انقلابی و جهادی را در سراسر دنیا می بینیم و امروز در اقصی نقاط دنیا از رفتار بسیجیان ما طی 43 سال گذشته از عمر انقلاب اسلامی، الگو می گیرند؛ البته با نام های دیگر.

سردار کبری، تصریح کرد: کار جهادی در قالب گروه های جهادی مسیر مشعشع و نورانی است و یکی از الگوهای گروه های جهادی شهید محسن حججی است که کار خود را از همین استان چهارمحال و بختیاری شروع کرد و در گفتگویی اعلام کرده که من از همین کارهای جهادی به خودسازی معنوی رسیدم، شهید محمدحسن قاسمی از شهدای مدافع حرم استان چهارمحال و بختیاری و از دیگر الگوهای گروه های جهادی می باشد  که در وصیت نامه اش از خداوند خواسته تا در راه اسلام چنان کار کند، تا بمیرد.

فرمانده سپاه حضرت قمربنی هاشم (ع) گفت: افراد جهادی از کمترین امتیازات برخوردارند و با کمترین امکانات بیشترین کارها و خدمت را انجام می دهند.

سردار اکبری با اشاره به آثار کارهای جهادی، افزود: کار جهادی فی نفسه در وجود همه انسانها وجود دارد ولی گاهی نیاز به گروه است تا به مرحله اجرا درآید. شما جهادگران در سیل و زلزله و کرونا درصف اول خدمت بودید و پاره تن ملت بودن بسیج همین است، که وقتی زخمی بر تن مردم باشد، در بدن تک تک شما بسیجیان قابل احساس و لمس است و به یاری آنها می شتابید.

فرمانده سپاه حضرت قمربنی هاشم (ع) گفت: کار بسیج و گروه های جهادی در گمنامی است و بسیجیان سیاسی هستند؛ ولی سیاست زده نیستند. دشمنان هم بیکار ننشسته و مشغول توطئه اند؛ اما هوشیاری و بصیرت شما و عمل شما نظر مخالفین را هم برمی گرداند، که جلوتر از متولیان امر در صف خدمت به مردم قرار دارید.

سردار اکبری با تأکید بر ضرورت خدمت رسانی گروه های جهادی به خانوادهای نیازمندی که تحت پوشش هیچ نهاد حمایتی نیستند، گفت: دست و پای تک تک شما بسیجیان را می بوسم که از وقت شخصی خود می زنید و از خانه و کاشانه جداشده و علی رغم برچسب های دشمنان مانند تندرو و ... به یاری نیازمندان شتافته و در مقابل وحوشی که کار داعشی می کنند هم با دست خالی سینه سپر می کنید و به تعبیر شهید سلیمانی و شهید همدانی نمی گذارید گزندی به این کشور برسد.

انتهای پیام/1030ج
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

پنجشنبه ۳ آذر ۱۴۰۱

ساعت:

۰۸:۲۷:۵۵

24 Nov 2022