۰
plusresetminus
تاریخ انتشارشنبه ۲۸ آبان ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۹
کد مطلب : ۵۲۰۹۵
استاندار چهارمحال و بختیاری؛

فضا برای فعالیت زنان در استان چهارمحال و بختیاری باز است/ اثرگذاری بانوان در عرصه های مختلف

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: فضا برای فعالیت بانوان در استان چهارمحال و بختیاری باز است و لازمه آن ارائه طرح و برنامه از سوی جامعه بانوان است.
فضا برای فعالیت زنان در استان چهارمحال و بختیاری باز است/ اثرگذاری بانوان در عرصه های مختلف
به گزارش جهانبین نیوز; غلامعلی حیدری ظهر امروز در دیدر با رئیس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: به برکت انقلاب اسلامی ایران جایگاه رشد برای زنان فراهم شد و امروز بانوان در عرصه‌های مختلف تاثیرگذاری به‌سزایی دارند.
 
وی افزود: در چهارمحال و بختیاری نیز سعی شد از ظرفیت بانوان استفاده شود چند تن از مدیران کل و معاونین آن‌ها بانوان هستند، همچنین برای تصدی مدیریت چند اداره کل دیگر پیشنهاد شد از ظرفیت بانوان استفاد شود که مورد قبول وزارتخانه مطبوع واقع نشد.
 
استاندار چهارمحال و بختیاری ادامه داد: مجموعه آموزش و پرورش و دانشگاه‌ها توانسته‌اند به‌خوبی از ظرفیت بانوان استفاده کنند و تلاش شد با اقداماتی همچون توانمندسازی زنان سرپرست خانوار، بیمه زنان شاغل سرپرست خانواده، اختصاص سهمیه برای استخدام زنان سرپرست خانوار، حمایت از اشتغال خانگی، راه‌اندازی کارگاه‌های تولیدی با محوریت زنان و... از ديگر اقدامات جهت توانمندسازی زنان در این استان است.
 
حیدری عنوان کرد: فضا برای فعالیت بانوان در استان چهارمحال و بختیاری باز است و لازمه آن ارائه طرح و برنامه از سوی جامعه بانوان است.
 
انتهای پیام/۱۰۳۱ج
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

شنبه ۲۸ آبان ۱۴۰۱

ساعت:

۱۶:۰۰:۲۳

19 Nov 2022