۰
plusresetminus
تاریخ انتشارچهارشنبه ۱ تير ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۲
کد مطلب : ۵۰۹۹۳
مدیرکل تعزیرات حکومتی چهارمحال و بختیاری:

واحدهای صنفی متخلف در چهارمحال و بختیاری به مردم معرفی و پلمب می شوند

مدیرکل تعزیرات حکومتی چهارمحال و بختیاری گفت: اصناف متخلف و فرصت‌طلب که با افزایش خودسرانه قیمت‌های موجبات نارضایتی شهروندان را فراهم نموده‌اند با نصب بنر به درب واحد صنفی آن‌ها به مردم معرفی می‌شوند.
واحدهای صنفی متخلف در چهارمحال و بختیاری به مردم معرفی و پلمب می شوند
محمدرضا عمرون مدیرکل تعزیرات حکومتی چهارمحال و بختیاری در گفت‌وگو با جهانبین نیوز؛ اظهار کرد: با اجرای طرح ویژه استفاده از اختیارات مصوب شورای عالی اقتصادی سران قوا در استان اصناف متخلف و فرصت‌طلب که با افزایش خودسرانه قیمت‌های موجبات نارضایتی شهروندان را فراهم نموده‌اند با نصب بنر به درب واحد صنفی آن‌ها به مردم معرفی می‌شوند.

وی تصریح کرد: تعزیرات حکومتی به‌عنوان مرجع رسیدگی به تخلفات صنفی اهتمام دارد، ضمن تشدید نظارت بر بازار علاوه‌بر پلمب واحدهای صنفی متخلف، با نصب بنر تا مدت 10 روز آن‌ها را به مردم معرفی نماید.

عمرون خاطرنشان کرد: این طرح برای همه صنوف تولیدی، توزیعی و خدماتی اعمال می‌شود و سعی بر این است در جهت متنبه نمودن متخلفان و ثبات بازار و جلوگیری از تکرار تخلف استمرار یابد.  

مدیرکل تعزیرات حکومتی چهارمحال و بختیاری اضافه کرد: تاکنون تعداد هفت واحد صنفی در سطح استان پلمپ و به سر درب آ‌ن‌ها بنر نصب شد.

انتهای پیام/1026ج
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

چهارشنبه ۱ تير ۱۴۰۱

ساعت:

۱۰:۲۸:۰۲

22 Jun 2022