۰
plusresetminus
تاریخ انتشارشنبه ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۶
کد مطلب : ۵۰۶۲۵
رئیس زندان شهرکرد خبر داد

رهایی دو زندانی از طناب دار، با بخشش اولیای دم

رئیس زندان شهرکرد گفت: با همراهی و بخشش اولیای دم ، تلاش و همت بزرگان، ریش سفیدان، مددکاران زندان شهرکرد و مجموعه قضایی چهارمحال و بختیاری دو نفر از زندانیانی که محکوم به قصاص بودند از دار مجازات نجات یافتند و به آغوش خانواده بازگشتند.
رهایی دو زندانی از طناب دار، با بخشش اولیای دم
بهرام محمدی رئیس زندان شهرکرد در گفت و گو با جهانبین نیوز، اظهار کرد: با همراهی و بخشش اولیای دم ، تلاش و همت بزرگان، ریش سفیدان، مددکاران زندان شهرکرد و مجموعه قضایی چهارمحال و بختیاری دو نفر از زندانیانی که محکوم به قصاص بودند از دار مجازات نجات یافتند و به آغوش خانواده بازگشتند.
 
وی افزود: قرآن، قصاص را يكى از احكام مهم اجتماعى اسلام و ضامن حفظ خون ها مى داند و آن را مايه حيات جامعه مى شمرد، اما در عين حال عفو و گذشت را برتر از آن مى داند.
 
رئیس زندان شهرکرد ادامه داد: محکومان به مدت 9 سال در زندان به سر می بردند و در این مدت اقدامات بسیاری برای کسب رضایت از خانواده مقتول انجام شد، در نهایت با پیگیری های مستمر دادستان عمومی و انقلاب شهرکرد، مسؤولان زندان، مددکاران، ریش سفیدان و رضایت خانواده مقتول، محکومان از چوبه دار رهایی یافته و به آغوش خانواده خود بازگشتند.
 
محمدی این جرکت خداپسندانه را سومین مورد بخشش قصاص از ابتدای سال عنوان کرد و ادامه داد: امیدوارم سنت زیبای گذشت و عفو در استان نهادینه شود.
 
انتهای پیام/۱٠۳۱ج
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

شنبه ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۱

ساعت:

۱۴:۵۷:۱۴

7 May 2022