۰
plusresetminus
تاریخ انتشارشنبه ۲ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۱
کد مطلب : ۴۹۷۱۰
مدیر عامل شرکت نمایشگاه بین المللی چهار محال و بختیاری خبر داد

برگزاری نمایشگاه های تخصصی کشاورزی، لوازم خانگی و گل وگیاه در شهرکرد

مدیر عامل شرکت نمایشگاه بین المللی چهار محال و بختیاری با اشاره به برگزاری نمایشگاه های تخصصی لوازم خانگی و گل و گیاه در مدت زمان باقی مانده تا عید نوروز در محل نمایشگاه های بین المللی چهارمحال و بختیاری اشاره و بیان کرد: به دلیل ازدحام جمعیت و عدم رعایت پروتکل های بهداشتی و همچنین فاصله این گونه موارد با روح نمایشگاه های تخصصی چندان موافق با برپایی نمایشگاه های عرضه مستقیم کالا نیستیم.
برگزاری نمایشگاه های تخصصی کشاورزی، لوازم خانگی و گل وگیاه در شهرکرد
به گزارش جهانبین نیوز؛  محمد مسعودی مدیر عامل شرکت نمایشگاه بین المللی چهار محال و بختیاری ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه این استان،  اظهار کرد:  نمایشگاه های تخصصی دو سال تعطیل بود، این موضوع به وجود برخی بی مهری ها و کم لطفی های برخی مسؤولان کشوری و استانی بازمی گردد که باعث آسیب جدی به این حوزه شد. 
 
وی با اشاره به اینکه نمایشگاه ها ویترین اقتصادی کشور هستند، افزود: در دنیا آخرین دستاوردهای تولیدی در نمایشگاه های تخصصی در معرض دید بازدیدکنندگان قرار می گیرد. 
 
مدیر عامل شرکت نمایشگاه بین المللی چهار محال و بختیاری ادامه داد: چهارمین نمایشگاه تخصصی رویداد کشاورزی، دانش بنیان و نوآور ماشین آلات و تجهیزات کشاورزی، نهاده ها، آبیاری و گلخانه های دام، طیور، آبزیان، دامپزشکی و صنایع تبدیلی اولین نمایشگاه تخصصی است که ظرفیت آن دو ماه قبل از برگزاری توسط مشارکت کنندگان تکمیل شده است. 
 
مسعودی عنوان کرد: تلاش شده تا بیشتر غرفه هادر اختیار شرکت های دانش بنیان قرار گیرد. 
 
وی خاطرنشان کرد: چهارمین نمایشگاه تخصصی رویداد کشاورزی با حضور ۱۳ استان ازجمله اصفهان، تهران، کردستان، گیلان، همدان، چهارمحال و بختیاری و... برگزار می شود، در کنار برگزاری این نمایشگاه برنامه های جانبی نیز پیش بینی شده است. 
 
مدیر عامل شرکت نمایشگاه بین المللی چهار محال و بختیاری اضافه کرد: مدت زمان برگزاری نمایشگاه کشاورزی چهار روز از شانزدهم تا نوزدهم بهمن ماه از ساعت ۲ تا ۸ شب خواهد بود. 
 
مسعودی در بخش دیگر سخنان خود به برگزاری نمایشگاه های تخصصی لوازم خانگی و گل و گیاه در مدت زمان باقی مانده تا عید نوروز در محل نمایشگاه های بین المللی چهارمحال و بختیاری اشاره و بیان کرد: به دلیل ازدحام جمعیت و عدم رعایت پروتکل های بهداشتی و همچنین فاصله این گونه موارد با روح نمایشگاه های تخصصی چندان موافق با برپایی نمایشگاه های عرضه مستقیم کالا نیستیم. 
 
وی تاکید کرد: در چند سال گذشته به دلیل اعمال تحریم ها و مشکلاتی که در انتقال پول و همچنین خرید و فروش برای مشارکت کنندگان خارجی پیش آمد،  استقبال چندانی از نمایشگاه های داخلی از سوی تولید کنندگان خارجی صورت نگرفته است. 
 
مدیر عامل شرکت نمایشگاه بین المللی چهار محال و بختیاری یادآور شد: اگر هزینه ها از سوی سازمان توسعه صادرات ایران تامین شود، این ظرفیت وجود دارد که توانمندی های موجود در این استان در قالب نمایشگاه هایی در خارج از کشور به نمایش گذاشته شود. 
 
انتهای پیام/۱٠۳۱ج
 
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

شنبه ۲ بهمن ۱۴۰۰

ساعت:

۱۵:۲۲:۴۹

22 Jan 2022