۰
plusresetminus
تاریخ انتشاريکشنبه ۲۶ دی ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۴
کد مطلب : ۴۹۶۶۷
رئیس سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری مطرح کرد

فروش مرغ زیر قیمت مصوب در چهارمحال و بختیاری/بیش از یک میلیون جوجه ریزی انجام شد

رئیس سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه مرغ به دلیل مازاد تولید زیر قیمت مصوب به فروش می رسد، گفت: در حال حاضر مشکل حمل نهاده های دامی است که نیازمند همکاری دستگاه های متولی در این حوزه است، در این صورت مشکلی درخصوص تامین مرغ برای عید نوروز نخواهیم داشت.
فروش مرغ زیر قیمت مصوب در چهارمحال و بختیاری/بیش از یک میلیون جوجه ریزی انجام شد
به گزارش جهانبین نیوز؛ عطا الله ابرهیمی رئیس سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری در ستاد تنظیم بازار استان، اظهار کرد: قیمت مصوب تنظیم بازار شکر در حال حاضر ۱۱ هزار و ۵٠٠ تومان است که هزینه های حمل و نقل و بسته بندی هم به آن اضافه می شود. 
 
وی با اشاره به اینکه قیمت برنج را اتحادیه های کشوری مشخص می کند، افزود: در مجموع قیمت برنج ۸ درصد و قیمت برنج طارم ۱٠ درصد رشد داشته است که همگی تابع نرخ گذاری مرکزی است. 
 
رئیس سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری  ادامه داد: مطالبه بسیاری از سوی نانوایان درخصوص تغییر قیمت نان مطرح می شود. 
 
ابراهیمی درخصوص کیفیت نان عنوان کرد: نظارت های جهاد کشاورزی در این خصوص در بحث کیفیت آرد است بعد از آنکه نان پخته شد وظیفه نظارت برعهده سازمان صنعت، معدن و تجارت خواهد بود. 
 
وی خاطرنشان کرد: کمیته ای در سطح کشور برای قیمت گذاری میوه تشکیل شده است، منتظر ابلاغ رسمی و قانونی آن برای تشکیل در استان هستیم، طبق روال روزهای یکشنبه همچنان قیمت گذاری توسط اتاق اصناف و میدان میوه و تره بار در حال انجام است. 
 
رئیس سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری اضافه کرد: بخش زیادی از میوه و تره بار استان از اصفهان تامین می شود، این اقلام در استان همجوار قیمت گذاری می شود و تا به این استان برسد مشمول هزینه حمل و نقل می شود. 
 
ابراهیمی با تاکید بر اینکه ۱۵٠ تن مازاد تولید مرغ خریداری شده است، بیان کرد: تا تاریخ ۲۵ دی ماه امسال یک میلیون و ۲۵۲ هزار جوجه ریزی در چهارمحال و بختیاری صورت گرفته است و پیش بینی شده این میزان تا پایان ماه به یک میلیارد و ۴٠٠ هزار تومان برسد. 
 
وی تاکید کرد: میزان ذخایر کالاهای مختلف در چهارمحال و بختیاری شامل ۷ هزار و ۹۵۱ تن جو، ۳۷۶ تن مرغ منجمد، ۳۸۴ تن کنجاله سویا، ۱۳۶ تن گوشت قرمز و ۲ هزار و ۷۹۷ تن ذرت است. 
 
رئیس سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه مرغ به دلیل مازاد تولید زیر قیمت مصوب به فروش می رسد، بیان کرد: در حال حاضر مشکل حمل نهاده های دامی است که نیازمند همکاری دستگاه های متولی در این حوزه است، در این صورت مشکلی درخصوص تامین مرغ برای عید نوروز نخواهیم داشت. 
 
انتهای پیام/۱٠۳۱ج
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

يکشنبه ۲۶ دی ۱۴۰۰

ساعت:

۱۴:۵۵:۳۸

16 Jan 2022