۰
plusresetminus
تاریخ انتشارشنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۲
کد مطلب : ۴۹۶۴۶
مدیرکل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری خبر داد

پیش‌بینی 170 میلیارد تومان برای محورهای مواصلاتی شهرکرد_شلمزار و شهرکرد_بازفت_مسجد سلیمان

مدیرکل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری گفت: پروژه مواصلاتی شهرکرد_شلمزار با طرح شهرکرد_بازفت_مسجد سلیمان ادغام شده است و در جمع 170 میلیارد تومان اعتبار دارد.
پیش‌بینی 170 میلیارد تومان برای محورهای مواصلاتی شهرکرد_شلمزار و شهرکرد_بازفت_مسجد سلیمان
حسینعلی مقصودی مدیرکل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری در گفت‌وگو با جهانبین نیوز؛ اظهار کرد: بودجه اجرای محور شهرکرد_شلمزار در سال 1400 رشد کرده است.
 
وی افزود: پروژه مواصلاتی شهرکرد_شلمزار با طرح شهرکرد_بازفت_مسجد سلیمان ادغام شده است و در جمع 170 میلیارد تومان اعتبار دارد.
 
مدیرکل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه تعدد پروژه‌ها در استان زیاد است ادامه داد: از همین رو بحث استفاده از ماده 56 مطرح شد تا بتوانیم از بانک استقراض کنیم.
 
مقصودی عنوان کرد: در همین راستا استقراض 200 میلیارد تومان برای اجرای پروژه شهرکرد_شلمزار در دستور کار قرار گرفت، اقدامات اولیه برای اخذ این پول از بانک صورت گرفته و اگر بانک رفاه کارگران موافقت نهایی را صادر کند، این آمادگی وجود دارد که ظرف یک سال پروژه شهرکرد_شلمزار به نتیجه برسد.
 
وی خاطرنشان کرد: با استفاده از اعتبارات دولتی سالیان سال طول می‌کشد تا بتوان محور مواصلاتی شهرکرد_شلمزار که یک محور پُر ترافیک و پُر حادثه است، را به نتیجه رساند.
انتهای پیام/1031ج
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰

ساعت:

۱۰:۰۲:۴۹

15 Jan 2022