۰
plusresetminus
تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۲ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۰
کد مطلب : ۴۹۶۲۲
توسط مأمورین یگان حفاظت از اراضی راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری صورت گرفت؛

آزادسازی هفت هزار متر مربع اراضی دولتی در چهارمحال و بختیاری

معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری گفت: مأمورین یگان حفاظت از اراضی اداره کل راه و شهرسازی استان، اقدام به آزادسازی بیش از هفت هزار متر مربع اراضی دولتی در شهرهای شهرکرد و سامان نمودند.
آزادسازی هفت هزار متر مربع اراضی دولتی در چهارمحال و بختیاری
سید احسان حسینی معاون املاک و حقوقی راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری در گفت‌وگو با جهانبین نیوز؛ اظهار کرد: مأمورین یگان حفاظت از اراضی اداره کل راه و شهرسازی استان، اقدام به آزادسازی بیش از هفت هزار متر مربع اراضی دولتی در شهرهای شهرکرد و سامان نمودند.
 
وی افزود: این عملیات آزادسازی با دستور مقام قضایی و حضور نیروهای یگان حفاظت از اراضی و همچنین همکاری یگان امداد فرماندهی انتظامی و کلانتری منطقه، انجام شد.
 
معاون املاک و حقوقی راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری ارزش کارشناسی شده اراضی آزاد شده را بیش از 206 میلیارد ریال عنوان کرد و ادامه داد: متصرفین این اراضی، طی سال‌های گذشته اقدام به دیوارکشی و احداث بنا، استفاده به صورت متروکه و انبار ضایعات و همچنین شخم و شیار نموده‌اند که با پیگیری، شناسایی و اقدام به موقع، عملیات آزاد سازی و رفع تصرف انجام شد.
 
حسینی با اشاره به اینکه دو هزار مترمربع از اراضی آزاد شده در شهرکرد و پنج هزار متر مربع در شهر سامان واقع شده‌اند. عنوان کرد: اراضی آزاد شده توسط یگان حفاظت از اراضی اداره کل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری با دستور دادستان عمومی و انقلاب شهرکرد و همکاری یگان امداد نیروی انتظامی و کلانتری محل مقابل دانشگاه شهرکرد ۷۳۰ متر مربع به ارزش کارشناسی ۷۳ میلیارد ریال و یک هزار و 287 متر مربع به ارزش کارشناسی ۱۲۸ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال است که افراد در این زمین‌ها اقدام به احداث بنای متروکه و دیوارکشی کرده بودند.
 
وی تاکید کرد: همچنین در شهر سامان جنب باغ رضوان نیز 5 هزار متر مربع به ارزش کارشناسی ۵ میلیارد ریال اقدام به شخم و شیار شده بود که رفع تعرض فوری شد.
 
معاون املاک و حقوقی راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری ضمن تقدیر از همکاری مردم با یگان حفاظت از اراضی، از عموم مردم چهارمحال و بختیاری درخواست کرد؛ در صورت مشاهده تخلف در تصرف و تعرض به اراضی دولتی، موارد را از طریق سامانه تلفنی ۱۶۵۶ یگان حفاظت از اراضی مطرح نمایند.
 


 
انتهای پیام/1031ج
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

چهارشنبه ۲۲ دی ۱۴۰۰

ساعت:

۰۹:۵۲:۴۲

12 Jan 2022