۰
plusresetminus
تاریخ انتشارسه شنبه ۲۱ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۲
کد مطلب : ۴۹۶۰۴
مدیرکل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری خبر داد؛

ثبت نام ۳۵ هزار نفر متقاضی در طرح نهضت ملی مسکن چهارمحال و بختیاری

مدیرکل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری از ثبت نام بیش از ۳۵ هزار نفر در طرح نهضت ملی مسکن در این استان خبر داد.
ثبت نام ۳۵ هزار نفر متقاضی در طرح نهضت ملی مسکن چهارمحال و بختیاری
به گزارش جهانبین نیوز؛ حسینعلی مقصودی مدیرکل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری از ثبت نام بیش از ۳۵ هزار نفر در طرح نهضت ملی مسکن در این استان خبر داد و اظهار کرد: از این تعداد متقاضی، ۱۰ هزار نفر در شهرکرد حائز شرایط اولیه شناخته شده اند.

وی در خصوص تکمیل مدارک ثبت نام افزود: تاکنون به چهار هزار نفر از متقاضیان، پیامکی مبنی بر مراجعه به دفاتر پیشخوان خدمات دولت برای تکمیل مدارک ارسال شده است و تا پایان ماه جاری ارسال پیامک برای تمامی متقاضیان دارای شرایط صورت خواهد گرفت.

مدیرکل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری در خصوص پیگیری ثبت نام متقاضیان در شهرستان ها نیز گفت: در شهرستان‌ها بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به عنوان متولی معرفی شده و بزودی برای شهرستان‌ها هم این مراحل آغاز می‌شود.

مقصودی در مورد تأیید نهایی پرونده متقاضیان افزود: کارگروهی در معاونت مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری، برای پیشبرد همزمان مراحل بررسی و تأیید نهایی مدارک و همچنین پاسخگویی به مشکلات متقاضیان تشکیل شده است.

وی به ثبت نام مجردها در این طرح هم اشاره کرد و ادامه داد: از روز دوشنبه ثبت نام برای مردان مجرد بالای ۲۳ سال آغاز شده است؛ و تا یک ماه ادامه خواهد داشت.

مدیرکل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: در زمان تحویل واحدها مجردین باید مدارک تأهل خود را ارائه نمایند؛ در غیر اینصورت قیمت واحدها به نرخ کارشناسی روز برای آنان محاسبه خواهد شد.

مقصودی همچنین از پایان یافتن زمان ثبت نام برای شهرهایی که سامانه برای آنها از ابتدا فعال شده بود؛ در تاریخ ۱۵ دی ماه خبر داد.

انتهای پیام/1031ج
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

سه شنبه ۲۱ دی ۱۴۰۰

ساعت:

۰۹:۳۳:۰۱

11 Jan 2022