۰
plusresetminus
تاریخ انتشارپنجشنبه ۴ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۸
کد مطلب : ۴۹۱۹۳
استاندار چهارمحال و بختیاری:

مزیت مدیریت جهادی به کام مردم چهارمحال و بختیاری خشک نمی شود / از ظرفیت جوانان در استان استفاده خواهیم کرد

استاندارچهارمحال و بختیاری گفت: ظرفیت ها و تهدیدهای استان چهارمحال و بختیاری شناسایی شده است و ما باید بتوانیم این تهدیدها را به فرصت تبدیل کنیم و از ظرفیت جوانان استان برای پیشبرد اهداف استفاده میکنیم.
مزیت مدیریت جهادی به کام مردم چهارمحال و بختیاری خشک نمی شود / از ظرفیت جوانان در استان استفاده خواهیم کرد
به گزارش جهانبین نیوز؛ غلامعلی حیدری استاندار چهارمحال و بختیاری در مراسم آیین تکریم ومعارفه استاندار جدید چهارمحال و بختیاری اظهار کرد:آسیب های این استان باید شناسایی شود و تهدیدها به فرصت تبدیل شود که این فضا برای دولت مردمی فراهم شده است.

وی تصریح کرد: با عبور از حاشیه ها و با نگاه علمی و راهبردی باید همه آسیب ها را شناسایی و آن ها را به فرصت تبدیل کرد.

حیدری ادامه داد: مردم چهارمحال و بختیاری پیشینه بسیار قوی و عالی چون مرحوم آیت االه دهکردی ، مرحوم عمان سامانی ، دو نماینده شهید و بسیجیان گمنامی داشته است که تا لحظه آخر ایستادند و از کشور دفاع کردند.

وی اذعان داشت: نمایندگان، نخبگان، دانشگاهیان و جوانان باهوشی در این استان وجود دارد که باید از ظرفیت همه آن ها در پیشبرد اهداف استفاده کرد.

حیدری خاطر نشان کرد: مردم استان چهارمحال و بختیاری در هشت سال دفاع مقدس سخت ترین عملیات ها را با جان و دل پذیرفتند و با دستان خالی یک وجب از خاک را از دست ندادند.

وی با تاکید بر اینکه مردم این استان به کشور و ولایت فقیه وفادراند گفت: مردم این استان انسان های وفادار، شجاع و سلحشوری هستند که همیشه و همه جا شعار ما میتوانیم را می دهند.

حیدری با تاکید بر اینکه از ظرفیت جوانان این استان قطعا" استفاده خواهیم کرد گفت: مزیت مدیریت جهادی به کام مردم خشک نخواهد شد .

وی با اشاره به اینکه رویکرد دولت سیزدهم در این است که اداره کشور از وزارت محوری به استاندار محوری تغییر کند گفت: در برنامه 1401 این دولت تغییر رویکرد اساسی این کشور را خواهیم داشت.

حیدری در پایان با اشاره به اینکه بیکار بودن جوانان این استان را نمیتوان تحمل کرد گفت: نباید دغدغده اصلی این استان بیکاری باشد باید برای آن چاره ای اندیشیده شود.
 
انتهای پیام/1020ج
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

پنجشنبه ۴ آذر ۱۴۰۰

ساعت:

۱۲:۱۸:۳۸

25 Nov 2021