۰
plusresetminus
تاریخ انتشارچهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰ - ۲۱:۴۴
کد مطلب : ۴۹۱۸۱
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری:

جوانان کشور سنگرهای علمی را تصرف کنند/استقلال کشور در گام دوم انقلاب بدست جوانان و بسیجیان رقم میخورد

حجت الاسلام والمسلمین سید امان الله حسینی صدر مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) گفت: جوانان باید سنگرهای علمی کشورمان را تصرف کرده و استقلال کشور را در گام دوم انقلاب ، جوانان و بسیجیان باید حفظ کنند.
جوانان کشور سنگرهای علمی را تصرف کنند/استقلال کشور در گام دوم انقلاب بدست جوانان و بسیجیان رقم میخورد
به گزارش جهانبین نیوز؛ حجت الاسلام والمسلمین سید امان الله حسینی صدر مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری در اجتماع بزرگ بسیجیان اظهار کرد: ما گام اول انقلاب را پشت سرگذاشته ایم، همه افتخارات ما ارزش هایی است که در تاریخ انقلاب اسلامی و در تمام صفحات خواهد ماند.
 
 وی با اشاره به اینکه در بیانیه گام دوم انقلاب چند وظیفه اصلی را برعهده داریم تصریح کرد: اولین کاری که نسل جوان ما باید در چهل ساله دوم انجام دهد این است که به گذشته افتخار کند و باید کسانی که در گام اول انقلاب زحماتی کشیدن را ارج نهاد و پاس داشت.
 
حسینی صدر با اشاره به اینکه مسئله تحریف چیزی است که سال گذشته رهبر معظم انقلاب در مورد آن گفتند مواظب تحریف باشید بیان داشت: باید ارزش های این نظام را بشناسیم و به آن پایبند باشیم.
 
وی با تاکید بر اینکه بسیج نباید تعطیل شود و باید قدردان سپاه بود بیان داشت:  سپاه باید در کنار بسیج باشد و بسیجیان را آموزش دهد.
 
حسینی صدر با اشاره به اینکه مسئولین و هرکس که دل در گرو این نظام دارد نباید نگاه آن به بیرون باشد گفت: نگاه به بیرون و نگاه کردن به دست دشمنان را باید قطع کرد و به ظرفیت ها و بسترهای درونی توجه داشت.
 
وی با اذعان بر اینکه  وظیفه جوانان ما این است که سنگرهای علمی کشورمان را تصرف کنند گفت: استقلال کشور را در گام دوم انقلاب ، جوانان و بسیجیان باید حفظ کنند.
 
حسینی صدر با تاکید بر اینکه مبارزه با فساد یکی از ماموریت های اساسی در گام دوم انقلاب است گفت: ماموریت بسیج حفظ نظام و تبعیت نکردن از مخالفین نظام و کشور است.
 
وی بیان داشت:  روحیه جهادی را باید در کشور حفظ کرد، جهاد کبیر از وظایف اصلی گام دوم برای تفکر معنی می شود، از دولت خدمتگذار باید حمایت کرد، توقعاتمان را از دولت خدمتگذار نباید بالا ببریم، برای رفع معضلات باید صبر و حوصله داشته باشیم.
 
انتهای پیام/۱۰۲۰ج
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

چهارشنبه ۳ آذر ۱۴۰۰

ساعت:

۲۱:۴۴:۴۳

24 Nov 2021