۰
plusresetminus
تاریخ انتشارچهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۸
کد مطلب : ۴۸۹۲۸
جانشین فرمانده سپاه قمر بنی‌هاشم(ع) چهارمحال و بختیاری:

برگزاری سومین رویداد فعالان فضای مجازی بسیج در چهارمحال‌وبختیاری/بسیجیان در خط مقدم جنگ نرم هستند

سرهنگ مهران مرادی جانشین فرمانده سپاه قمر بنی‌هاشم(ع) چهارمحال و بختیاری از برگزاری سومین رویداد تخصصی فعالان فضای مجازی بسیج هم زمان با سراسر کشور در چهارمحال و بختیاری خبر داد.
برگزاری سومین رویداد فعالان فضای مجازی بسیج در چهارمحال‌وبختیاری/بسیجیان در خط مقدم جنگ نرم هستند
سرهنگ مهران مرادی جانشین فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) چهارمحال و بختیاری در گفتگو با خبرنگار جهانبین نیوز؛ اظهار کرد:  امروز در حال جنگ نرم هستیم که بر خلاف جنگ سخت ظاهر فریبنده‌ای دارد لذا اهمیت فضای مجازی به اندازه انقلاب اسلامی است و سپاه و بسیج نیز تمام‌قد در این عرصه آمده تا همچون دوران دفاع مقدس، در جنگ نرم نیز سربلند باشد.

وی با اشاره به اینکه  امروز بسیجیان افتخار دارند که در خط مقدم جنگ نرم هستند و در فضای مجازی و سایبری در برابر تهدیدات نرم دشمن به خوبی عرض‌اندام کرده و نقشه‌های شوم دشمن را در این فضا شناسایی می‌کنند تصریح کرد:  این افراد یک برنامه‌ریزی خوب در برابر اهداف شوم دشمن دارند و تا امروز نیز توفیقات خوبی را کسب کرده‌اند.

مرادی اظهار کرد: بسیج امروز در عرصه فضای مجازی با سازماندهی و انسجام‌بخشی به گردان‌های سایبری همچون گردان‌های دفاع مقدس یک سازمان خوب و منسجمی را در سراسر استان تشکیل داده که از خداوند می‌خواهیم ادامه‌دهنگان خوبی در این مسیر باشیم.

جانشین فرمانده سپاه قمربنی‌هاشم(ع)استان با بیان اینکه سومین رویداد تولید محتوا همزمان با سراسر کشور در استان نیز برگزار خواهد شد، گفت: این رویداد یک رزمایش است که به واسطه آن به اهداف مورد نظر برسیم و در جهت انسجام رده‌های مختلف بسیج گام برداریم.

مرادی با بیان اینکه بسیجیان فضای مجازی در این حوزه به سرعت وارد عمل می‌شوند و در کمترین زمان هشتگ‌هایی که اعلام می‌شوند را به ترند تبدیل می‌کنند گفت: یکی از قابلیت‌های خوب استان فضای مجازی است.

وی به اهداف دشمن در فضای مجازی اشاره و بیان کرد: سست کردن بنیان خانواده، از بین بردن عفت عمومی و حیای اجتماعی، ایجاد تفرقه میان مردم، افزایش یأس و ناامیدی در جامعه، بدبین کردن مرم نسبت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و مقابله با باورهای دینی از جمله اهداف شوم دشمن است که امیدواریم در این عرصه نیز بتوانیم گام محکمی برداریم و شرمنده امام راحل، شهدا و نائب برحق امام زمان(عج) نباشیم.

مرادی در پایان خاطر نشان کرد: مرحله استانی سومین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج ۱۲ تا ۱۴ آبان‌ماه هم زمان با سراسر کشور در چهارمحال و بختیاری برگزار می‌شود.
 
انتهای پیام/1020ج
 
 
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰

ساعت:

۰۸:۵۹:۲۴

27 Oct 2021