۰
plusresetminus
تاریخ انتشارسه شنبه ۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۷
کد مطلب : ۴۸۷۰۴
نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری:

مطالبه گری و نقد منصفانه روح و حرکت بخش انقلاب است

نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری گفت: مطالبه گری و نقد منصفانه روح بخش و حرکت بخش انقلاب است اما این دو مورد باید هدفمند باشد.
مطالبه گری و نقد منصفانه روح و حرکت بخش انقلاب است
به گزارش جهانبین نیوز؛ حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی نکونام نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری در نشستی که به مناسبت هفته دفاع مقدس با اصحاب رسانه این استان برگزار شد، اظهار کرد: همه شاهد بودیم که اربعین به یک ظرفیت رسانه ای تبدیل شده است.

وی افزود: روزی اربعین تنها یک زیارت ساده بود اما امروز به یک راهپیمایی همه جانبه تبدیل شده است.

نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری ادامه داد: ظرفیت اربعین برای رسانه ای شدن نیازی به ابزار خاصی ندارد بلکه کاری است دلی، عاشقی و ایمانی هر چیزی مطابق فطرت انسان و ساختار وجودی آفرینش باشد با کم‌ترین امکانات برجسته می شود.

نکونام عنوان کرد: قلم و کار رسانه زمانی برکت دارد که مطابق آنچه باشد که خالق اصلی آفرینش آن را رقم زده باشد.

وی خاطرنشان کرد: در دوران دفاع مقدس شاهد کمبود ابزار رسانه بودیم اما همین ابزار کم نیز همه دنیا را سر جای خود نشاند و انقلاب را به پیش برد.

نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری به بیان اینکه امروز ابهام و سردرگمی بسیاری در جامعه وجود دارد، اضافه کرد: نباید یه کمیت رسانه ها دل خوش کنیم.

نکونام یادآور شد: رسانه کاروان اسرای امام حسین (ع) محدود اسارت بود اما در ۴۰روز توانست طوفانی در جهان به پا کند .

وی بیان کرد: رسانه زمانی می تواند مؤثر باشد که منطقی، آشنایی و به معنای واقعی کلمه بر دل بنشیند.

نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: مذاق برخی بیگانه پسند است و این افراد هیچگاه نمی توانند صاحب یک رسانه قوی باشند.

نکونام با تاکید بر اینکه جای مباحث تاریخی در رسانه ها خالی است و این موضوع باید پر رنگ تر شود، گفت: منابع مربوط به انقلاب اسلامی باید برای جامعه تبیین شود تا دشمنان نتوانند این انقلاب را مُرده جلوه دهند.

وی افزود: کار رسانه در محیطی که ناهنجاری ها هنجار نمایش داده می شوند بسیار سخت است و رسانه باید مراقب آبروی دیگران باشد چراکه ترور شخصیت به جای ترور شخص بسیار خطرناک است.

نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری عنوان کرد: مطالبه گری و نقد منصفانه روح بخش و حرکت بخش انقلاب است اما این دو مورد باید هدفمند باشد.

نکونام خاطرنشان کرد: تعصبات مثل قومی، محلی و... تا حدی عالمانه است اما وقتی از حد بگذرد منطق و اصالت را از بین می برد و جهالت را نمایان می کند.

انتهای پیام/۱۰۳۱ج
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

سه شنبه ۶ مهر ۱۴۰۰

ساعت:

۱۴:۵۹:۳۴

28 Sep 2021