۰
plusresetminus
تاریخ انتشاريکشنبه ۲۸ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۴
کد مطلب : ۴۸۶۱۷
سرپرست کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان چهارمحال و بختیاری:

برگزاري سومين جشنواره شاهنامه‌خواني کشور به ميزباني شهرستان فارسان

سرپرست کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان استان از برگزاري سومين جشنواره شاهنامه‌خواني کشور به ميزباني شهرستان فارسان خبر داد.
برگزاري سومين جشنواره شاهنامه‌خواني کشور به ميزباني شهرستان فارسان
حجت اله آسمند سرپرست کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان استان در سفر به شهرستان فارسان در گفتگو با خبرنگار جهانبین نیوز؛ از برگزاري سومين جشنواره شاهنامه‌خواني کشور به ميزباني فارسان خبر داد که اين جشنواره در نيمه دوم امسال در فارسان برگزار مي‌شود.
 
وي گفت: با توجه به اينکه قرار است در نيمه دوم سال جشنواره شاهنامه‌خواني برگزار گردد اولين جلسه جهت هماهنگي اين جشنواره را با حضور تعدادي از دستگاه‌ها، اعضاي شوراي اسلامي شهر، شهردار، معاونت فرمانداري برگزار شد.
 
آسمند در ادامه افزود: با توجه به صحبت‌هايي که در اين جلسه داشتيم مقرر گرديد که همه دستگاه‌ها با قدرت وتوان کافي در اين جشنواره حضورداشته باشند و مشارکت لازم را انجام دهند تا اين جشنواره همانند سال‌هاي گذشته به‌صورت مطلوب برگزار گردد.
 
وي خاطرنشان کرد: برگزاري اين‌چنين جشنواره‌ها خانواده‌ها و کودکانمان را باريشه‌هاي کهن، تاريخي و فرهنگي ايران آشنا مي‌کند و کمک شاياني دارد براي فرهنگ‌سازي‌هاي بهتر

آسمند تصريح کرد: با اجراي اين برنامه‌ها مي‌توانيم اين نياز را در خانواده‌ها ايجاد کنيم که کمتر به فضاي مجازي بپردازند فضايي که متأسفانه آسيب‌هاي بيشتري روزانه براي جامعه دارد و اين نياز مي‌تواند کمک کند که خانواده‌ها به مطالعه روي بياورند و فرزندان را از فضاي مجازي دورنگه دارند تا بتوانند در فعاليت‌هاي فرهنگي مشارکت داشته باشند.

انتهای پیام/530ب
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

تاريخ:

يکشنبه ۲۸ شهريور ۱۴۰۰

ساعت:

۱۰:۵۸:۴۱

19 Sep 2021